Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike8212

    tag

    válasz Speed® #12832 üzenetére

    Ez a második ilyen nagy kaliber vétele. Az első Sapphire 4850 x2 2 GB volt 2010-11-körül. Az is 35 volt. A legjobb karim között szerepel évek óta.2 GPU mag azért oda ba***. 7850 sem egy gagyi konstrukció. Kellene 4 GB RAM bele és mehet a móka. ["Milyen jó lenne , ha otthon lehetne moddolgatni. " Kell plussz 2 GB RAM rajta dobjuk be a VGA-ba." ]

    Na de a mostani. :D 20 fázisos VRM. :Y
    Szépen kihajta a cpu-m. Előélete : elvileg, nem szénné húzott kari. Alkudtam, jó árban vettem meg. Volt Vapor X is , csak az meg nekem nem kellett. Volt MSI Lighting is. Űber durva világítós hátoldal :Y stb. Inkább ezt választottam. Majd kiderül mennyire döntöttem jól. Eddig szépen megy. 100% terhelésen nem kockázz, nem ad matematikai alakzatokat stb...Remélem nem is fog. :D

    [ Szerkesztve ]

    The Way - Mike's Power! Asus X470 tuf gaming plus , Corsair Vengance LPX @ 3200 MHZ , R7 1700 , 2700 , FSP Hydro 750 W , Acer Predator 144 HZ , Samsung SSD 970 PRO , egy valag vinyó , GTX 1070 , RTX 2070 , és egy csomó retró cucc :D Főleg LGA 775. Ma Te adod olcsón holnap Én neked ! Ne feledd !

Új hozzászólás Aktív témák