Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz janeszgol #30 üzenetére

    vitathatod, vagy utána nézegethetsz a nagyvilágban fórumokon, ki mit gondol az almáról és miért veszi, nomeg hogyan tartja telefonálás közben (tudod logo).
    Azaz de, van egy hülye réteg. Főleg az iskolások (nem főiskola ect) akiknek lövése sincs arról, miért jó ez és mit is tud pontosan az ios mert egy 14-16 évestől ezt el sem várja senki, ő meg pont tesz arra mivel kompatibilis. Azt tudja, hogy nekem az van gazsinak nincs én király vagyok. (Közben anya vette hitelre sokesetben tcomban.)

    A másik, hogy amit mondasz sem igaz még pesten sem, mert ha úgy lenne akkor a piaci részesedése hazánkban is 50%+ lenne. és hát.... frászt. (lehet persze merítés kérdése, amerre te mész, ott ezt látod, másfelé meg nem)
    Ezen felül sokszor hallok csörögni telókat mikor erre arra vagyok mint ahogy gondolom mindenki, és általában a huawei alap szignálja amit a legtöbbet hallok. (nem értem miért nem állítják át de ez más téme) persze ki merre járkál és arra kik élnek, intézkednek...

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák