Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz Touch-ko #50 üzenetére

    " mert az Apple mar akkor mobil eszkozoket gyartott amikor az Android platform meg nem is letezett.. "

    Ez a legelterjedtebb baromság. Ugyan is 4 hónappal hamarabb került kiadásra az iOS mint az Android.
    A fejlesztések viszont az Android ,nem a Google, hanem az Android háza táján kezdődtek hamarabb. Majd amikor az Appletől kiszivárgott, hogy min dolgoznak a Google felvásárolta az Androidot, telenyomta pénzzel, "befejezték" és már publikálták is.

    A többire nem nyilatkoznék.
    A hozzá nem értés ékes példája.

    " Szomszédom férjének a haverjának a munkatársának az apósának a főnökének Androidja van és szar. "

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz Touch-ko #80 üzenetére

    a liastád ékes bizonyíték arról, hogy fogalmad sincs az Androidról. :))

    Nem nagyon botlassz bele malware-be az AppStore-ban.
    Epp ma olvastam egy cikket arrol, hogy a Play-bol letoltott jatek epp 3 millio embernek okozott kart eddig..

    Jól átbasztak.. gondolom egy almás oldalon olvastad.. vagy 3 éves cikk volt. 1 éve aktív ellenőrzésen esnek át az appok.

    -Continuity: Szerintem tudod mit jelent.. Ez mukodik az asztali OS-sel is. Google ChromeBook-on vajon hogyan oldod ezt meg egy Nexus telefonnal?

    -> AirDroid

    -Health alkalmazas olyan szinten amit az Apple ajanl

    -> Szűk réteg használja csak, erről nem tudok nyilatkozni de a Samusng féle elég fejeltt.

    -Do not disturbe mo

    -> van

    -iMessage

    -> Minek?

    -iTnues Match

    -> Play Zene

    -iStudiez

    -> Ez egy baszott schedule? :D Ezer meg egy van.. :)

    -AppStore szintu alkalmazas bolt

    -> El kell szomorítsalak, jóval több app van PlayStore-ban. És igen, ha szűkítünk a működőkre akkor is.

    -iTunes szintu es meretu tartalmakkal teli Store

    -> Play Zene

    -Van PhotoStream-hez hasonlo iCloud megoldasa az Androidnak?

    -> Google Photos

    -Egyseges backup system?

    -> Google backup

    -Esetleg tudsz kuldeni, fogadni text es hangnivasokat olyan eszkozzel amiben nincs SIM es GSM modul?

    -> Igen

    -Allitolag az iOS9 futni fog az iPad2 szintu HW-n is. Mutass kerlek olyan eszkozoket amit 2011 ev elejen mutattak be es az Lollipop fut rajta.

    -> "Állítólag"

    -Find my iPhone szintu softwara,

    -> Van

    -nincs fragmentacio

    -> Ez nem feltétlen jó dolog. Sőt..

    -SW update lehetoseg azonnal, amikor elerheto

    -> Nexus line.

    -jobb mail app,

    -> "jobb" ? :F Azért egy inbox-tól kétlem. Na meg kinek mi a jobb. .:U

    -A fejlesztok csinalnak penzt iOS-re megirt alkalmazasaikbol, Andoridonal inkabb megszerzik ingyen,

    -> Már aki. Ne magadból indulj ki, hogy te úgyis lopnál.

    Azért vissza iratkozhatnál általánosba mert ez az írás még mindig nem megy.

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • dajkapeter

    senior tag

    válasz Touch-ko #87 üzenetére

    Csak két mondatodat emelném ki.
    "'-Allitolag az iOS9 futni fog az iPad2 szintu HW-n is. Mutass kerlek olyan eszkozoket amit 2011 ev elejen mutattak be es az Lollipop fut rajta.`
    -Oke, maradjunk a Nexus vonalnal (bar te tobb gyarto termekevel hasonlitottad ossze az egyetlen telefont).
    Gaxaly Nexus. 2011-ben jelent meg, kicsit kesobb mint a 4S. A Nexus ezen modellje a 4.3-ig volt upgrade-elheto (szinten wikipedia, mielott linket kernel)
    Amugy a Google jelentese szerint is (hivatalos) az eszkozeik 1.5 evig lesznek tamogatva. Ez szep.
    "

    Valóban, a 2011-es modellt nem tudod 4.3-as droid fölött gyárilag uppolni. De miért is tennéd? Még 4.4.4-re sincsenek megfelelően optimalizálva az appok. Az én 4.1.2-es droidos telefonomra is alig van olyan app ami nem jönne le. Inkább a hardware a gond, de ezt amikor vettem tudtam, ezért vettem...

    Továbbá, örülhetünk hogy a 4S megkapta a frissítést. És beszélgettél már olyanokkal akiknek 4-4S-sük van és nem frissítették a OS-t? És olyanokkal kik frissítették? Pl. a legfrissebb rendszeren a sima 4-nél legalább 20-25 mp mire elindul a maps... Vagy azért indul lassan, mert google? :)) Lehet az iPhone-t frissítgetni, de amint kijön az új modell a frissítéssel belassul a régi! Ez a fogyasztói társadalom alapja is lehetne! THX Apple! :) A droid inkább nem lassítja a készüléket, hanem hátrahagyja miután kijön a második modell.

    De vedd már elő a Nexus 4-et, az mikor is jött ki??? Megsúgom, 2012... Megkapta az 5.1.1-et... Azt hiszem ez 3 év és csak 1,5 évig támogatják! Tapsoljuk meg hát magunkat! :C

    Az én 2012-es tabom is megkapta az 5.1.1-et. Nem tudom, beszélgessünk még erről? :)

    "`Van PhotoStream-hez hasonlo iCloud megoldasa az Androidnak?
    -> Google Photos`
    -Oke, tehat ha van egy Alcatel Androidos `csodamasinad` amit megunsz, es veszel helyette egy Nexus 6-ot akkor az osszes kontakt, email, fenykep, beallitasok, jelszavak, naptar bejegyzesek, az Alcateleden hasznalt alkalmazasok egybol atkerulnek a Nexus6-ra igy azon semmit sem kell allitanod. Kompatibilitasi gondok nem lepnek fel... Szolj ha megoldottad ezt :)
    "

    A fotók nem alapértelmezetten a rendszer része. Az alkalmazások, a jelszavak, a kontaktok mind mind a felhőben tárolódnak, ha ezt beállítod. E-mail-ek? Gmail app... Naptár bejegyzések? Naptár app...

    Kérlek előbb nézz utána a dolgoknak és utána járjon a szád...
    Az Android és az iOS két külön rendszer. Az iOS egy zárt, egy készülékre tervezett és egy készüléket kibocsájtó, felhasználók egyéni programozási lehetőségeit NEM támogató eszköz.
    Az Android ezzel szemben egy nyílt forráskódú (csak nyitni kell) RENDSZER, melyet a gyártók maguk potimalizálnak, kivéve a nexus termékek. Az Android sosem bocsájt ki több készüléket, lsd. legutóbbi modell Nexus 6. A rendszerbe bemászhatsz és átírhatod, javíthatod. De ezektől össze is omolhat a rendszer és a készülék.
    Ha Androidról és Apple-ről beszélgetünk, akkor az iPhone-t és a Nexus készüléket kell összehasonlítani! A többinek nincs értelme. Mintha egy VW Jettát hasonlítanál össze egy A8-as Audival, vagy egy S osztályú Mercivel. Az erőviszonyok nincsenek egálban. Az előbb említett példánál a VW Phaeton-t kell figyelembe venni.

    [ Szerkesztve ]

    Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Új hozzászólás Aktív témák