Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakesz

    őstag

    válasz lo_jo #128 üzenetére

    És szerinted én (csak) azokról beszéltem, akik ide írnak? Mert tudod, ez a fórum nem a világ közepe, ahova a telefont használó emberek összegyűlnek, és szakmailag megbeszélik a dolgaikat. Ez egy szakmai fórum, itt persze, hogy nem jellemző az a szöveg, hogy menőzni vesz valaki Iphone-t. De ha csak a neten maradunk, akkor is találunk jó pár felületet, ahol ez megy. Mert mint mondtam, érvelni kevesen tudnak, hogy miért éri meg nekik ennyivel többet kiadni egy Iphone-ért. Az ökoszisztéma az oké. Akinek Macje van, az vegye meg a szifont, tényleg azzal jár legjobban. De én megint az átlagemberről beszélek, és ennél a rétegnél nem jellemző a Mac, és értelmetlen is lenne. Max még az érdemi magyarázat, hogy aki már a kezdetek óta Iphone-t használ, és annyira megszokta az iOS-t, hogy képtelen váltani róla, mert nem viseli jól a változásokat. Ez is egy példa, amit ha egy Iphone-os érvként hoz fel, hogy miért éri meg neki, akkor semmi kivetnivalót nem találok benne. De ismétlem, hogy a többség nem ezt csinálja. Ha ilyen érvek mennének, akkor nem lenne a sok agyatlan vita. Mert lehet állítani olyat, hogy az Iphone a legjobb üzemidőben, kamerában, kijelzőben, ujjlenyomatolvasóban(!!), designban, csak éppen nem érdemes. Márpedig az átlagfelhasználók nagy többségét ezek a tulajdonságok érdekli.

Új hozzászólás Aktív témák