Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz edward2 #51 üzenetére

    Engem nem érdekel ki mennyi idős, láttam már idősben is idiótát, meg fiatalban is, nem az életkor számít. Az utolsó mondatod igaz, ha valaki hülye csinálhat bármit, akkor is besz.pja - pl. pc-n 20 év alatt egyszer volt vírusom, mikor egyébként is újra kellett rakni a wint és 'minden-mindegy' alapon ráengedtem a gépre kíváncsiságból, mit reagál a vírusírtó (nagyon virnyogott és kilőtte abban a pillanatban a wint, de végül leszedte), máshoz meg 1-2 havonta járhattam gépet telepíteni, mert képes volt minden szart összeszedni vírusírtó mellett is (hogy hogy csinálta máig nem értem, pedig néztem én is elég húzós oldalakat)
    Ja, biztonsági frissítések: nem is várnám el mindet, de amikor akkora lyuk tátong a rendszeren amin a fél naprendszer beférne, azért elvárható a javítás. Főleg mikor visszamenőleg az összes verzión jelen van. Ne a 'vegyél új telefont, nem lesz rés' legyen már a javítási módszer.

    Akkor hol van a probléma?
    Ott egy apró probléma, hogy elegánsan átlépted a lényegét a mondatnak :)

    Szerintem a hardver fejlődésnek ne vessünk gátat
    A fejlődésnek nem is, csak az irdatlan mennyiségű szemétnek. Kitűnő példája ennek a samsung, meg lehet nézni mennyi totál felesleges telefont ad ki, amiből jó néhány (főleg az alsó szegmens) már nulla naposan is az elviselhetőség határán volt. Persze hogy sz.rik a frissítésekre, lassan koreában nem laknak annyian amennyi féle telefonja van :) Csak az S4-nek 5 féle variánsa van ha jól emlékszem.
    Kütyübuzi vagyok, úgyhogy nekem kell a fejlődés :P

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • kekegsm

    őstag

    válasz edward2 #51 üzenetére

    "Biztonsági frissítések: ahogy már korábban írtam túl van lihegve. Nem tudom hány éves vagy én már jó ideje simán 20 éve hallgatom ezt a "jajajajaj nem teszel fel biztonsági frissítést elvisz a pestis" és hasonló riogatásokat. Lekopogom azóta se történt semmi és windows alatt se tettünk fel soha egy büdös biztonsági (lassító) frissítést. Meg merem kockáztatni ha hülye vagy akkor rakhatsz fel bármilyen biztonsági frissítést belesétálsz a hülyeségbe."

    Már ne is haragudj, nem akarok személyeskedni, de akkora butaság, ökörség ez amit írtál, hogy az elképesztő. Ha valaki rád hallgat, az akár otthon az ajtót is nyitva hagyhatná, kis táblával a kapun, hogy "Nem vagyunk itthon". Hozzászólásodból látszik, hogy halvány fogalmad sincs az informatikai biztonságról. A helyedben én nem hangoztatnám az általad megfogalmazottakat, mert ha szakemberek között teszed, csúnyán ki fognak röhögni.

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

  • Ku'leth

    tag

    válasz edward2 #51 üzenetére

    A hasonlatod szokás szerint nem helytálló.

    A Swiftnek is jár a szerviz, arra is van garancia.

    Az hogy olcsó telót vettél nem kell hogy azt jelentse, sz@rt.

    Egy épeszű határig támogatni kéne minden készüléket ártól függetlenül. Pl. egyértelmű hogy ha a vas nem bírja, nem akkora baj ha nem jön rá 6.1. Ellenben ha 4x 2GHz, 2GB RAM, 16GB ROM, HW feature korlát sincsen ami miatt ne menne, mi a akadályozza meg - a szemétkedésen kívül - hogy nem jön rá 6.1 ? Az hogy nem fél milka volt ? :W

    A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

Új hozzászólás Aktív témák