Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edward2

    addikt

    válasz Ku'leth #42 üzenetére

    Mit? Így a legkönnyebb okoskodni.

    (#45) zseko
    Biztonsági frissítések: ahogy már korábban írtam túl van lihegve. Nem tudom hány éves vagy én már jó ideje simán 20 éve hallgatom ezt a "jajajajaj nem teszel fel biztonsági frissítést elvisz a pestis" és hasonló riogatásokat. Lekopogom azóta se történt semmi és windows alatt se tettünk fel soha egy büdös biztonsági (lassító) frissítést. Meg merem kockáztatni ha hülye vagy akkor rakhatsz fel bármilyen biztonsági frissítést belesétálsz a hülyeségbe.

    A 3 éves S4-emet frissítettem fel ~másfél hete aosp 6.0.1-re
    Akkor hol van a probléma? A gyártó nem óhajtott foglalkozni a telefonoddal, mert neki nem ért annyit, de van olyan jó az android, hogy te meg saját erőből (ingyen ráadásul) felbuheráltál rá egy up to date rendszert ami elmondásod szerint tökéletes. Tehát? Átlag pistit meg úgysem érdekli. El van a lagolós S4 minijével. Ha nem lagolóst akar és nem ért hozzá akkor meg vesz egy Galaxy Sx-et.

    És akkor talán nem is fosnák kifelé ennyire az új telefonokat a gyártók.
    Nem tudom, de ez rettenetes lenne. Szerintem a hardver fejlődésnek ne vessünk gátat azért mert pistike nem kapta meg a 6.0-át. Remélem érzed, hogy ilyen logikával még mindig abakusszal szórakoznánk.

Új hozzászólás Aktív témák