Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talamasca

    senior tag

    válasz taky1974 #194 üzenetére

    Az én hozzászólásom kb. középen lehetett, pontosan ezt fejtettem ki.
    Ráadásul egyre több a világban az értelmező olvasásra képtelen ember.
    Elég megnézni a közösségi oldalakon fellelhető "osztom, lájkolom" agyatlan viselkedést.

    Kabaré, hogy nem létező, spekulációkon is képesek emberek vérre menni és tényként kezelni.

    Ezeknek az embereknek szeretnék most ennél a cikknél is segíteni:
    A cikk címe "1000 dollárnál is drágábban nyithat az iPhone 8".

    Ha ez tény lenne, akkor a magyar nyelv szerint így kerülne megfogalmazásra:
    "1000 dollárnál is drágábban nyit az iPhone 8".

    Tudom, hogy csak kicsi az írásbeli különbség, de az értelmezéskor rögtön kiderül, hogy nem a valóságról, hanem feltételezett fikcióról van szó. (Azon ugorjunk át, hogy az iPhone 8 megnevezés is fikció egyelőre)

    Tehát, az igazán korrekt cím ez lehetett volna:
    "1000 dollárnál is drágábban nyithat a következő generációs (vagy idén megjelenő) iPhone".

    Tetszik érteni? :D

    “Black as midnight on a moonless night.”

  • nyisziati

    veterán

    válasz taky1974 #194 üzenetére

    "Nem olvastam végig az összes hozzászólást, csak az elejét és a végét (a közepébe csak úgy random). ...

    Szerintem ez tipikusan olyan cikk, hogy elolvasod és továbbmész. "

    Akkor te miért is kommenteltél?! :DDD

  • h3lios

    addikt

    válasz taky1974 #235 üzenetére

    Lehet, hogy használod, de ettől függetlenül nem tudtál rám cáfolni. Kérlek meséld el milyen innovációt hozott a 6, 6s, 7... Kíváncsian várom mivel sikerül előállni.

    Ezzel szemben a Samsung telefonoknál lehet sorolni akár szoftveres (oszott képernyő, amit az iPhone a mai napig nem tud), vagy hardveres megoldásokat, mint pl. az első vízálló ujjlenyomat olvasóval rendelkező telefon, vagy akár ide lehetne sorolni a pulzus mérőt, korábbról az infrát stb.-t.

    Egyébként meg ne személyeskedjünk, mert maradjunk annyiban, hogy több iPhone volt a kezemben, mint neked egész életedben lesz. És a hibáikkal is jobban tisztában vagyok, mert napi szinten értékesítem őket. :)

    Nem a készülékeikkel van probléma, mert nem rossz telefonok. Nekem az árral van bajom, valamint azzal, hogy évek óta csak rohannak az androidos gyártók után. Először lenyomják a marketing bullshit 4" a tökéletes méret, aztán utána már minden sz.r. Majd 2 évre rá kiadják a 6/6P vonalat... Ennyire hiteles az Apple egyébként. Arról már nem is beszélve, hogy az SD bővíthetőség még mindig nagy falat volt az Apple-nek... Ja várj, hogy csak a lehúzásról szól az egész és ezért nem gyártanak köztes tárhely mérettel rendelkezdő variánsokat.... :U

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák