Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz #96302336 #355 üzenetére

    Én semmit nem akarok megváltoztatni, nekem ahogy most van az úgy jó. Ismét az van hogy jöttek a Droid felhasználók az Apple topicba megmagyarázni hogy miért vagyunk g*ci buták, így hülyék, úgy hülyék, meg amúgyis a értesítő LED, de amúgyis tényleg nagyon hülyék vagyunk.. 35 ezerért olyan Androidos telefont lehet venni ami kenterbe veri az Apple akármelyik készülékét minden tekintetben stb... úgy látom megint az van hogy mi csinálunk mindent rosszul, ti próbáljátok ismét elmondani hogy hogyan kéne jól, valahogy nem úgy tűnik, hogy én próbálom a ti szokásaitokat megváltoztatni.

    Elmondtam hogy SZ-Á-M-O-M-R-A (értsd: ÉN, ÉN, ÉN, ÉN, ÉN, nem a világ!) mindenképpen felesleges a fentebb felsorolt okok miatt az értesítő led, nem használom, nekem a telefonom eleve folyamatosan mindig néma üzemmódban van, semmiféle jelzést nem ad. Egyedül a Watchom rezeg a karomon és ennyi. Ez akkor is jelez és észreveszem, ha az udvaron vagyok, a telefonom pedig a 2. emeleten a házban. Felőlem lehet az iPhoneon is értesítő LED (az más kérdés hogy akkor sem fogjátok megvenni, és valami akkor is szar lesz, de itt harcoltok érte nagyon ahelyett hogy elégedetten csendben használnátok a tökéletes értesítő ledes 35 ezres Android csodát, a megváltót) én akkor is kikapcsolnám a fenti okok miatt.

    Ja és, többször történik meg, hogy hamarabb felkelek az éjjeli szekrényen Night Stand módban fekvő Watch egyre erősödő kijelző fényére, mint az utána következő csipogására... Szóval de, fel lehet kelni a fényre is.

    [ Szerkesztve ]

  • DrKapocs

    őstag

    válasz #96302336 #355 üzenetére

    Nyugi, el fog jönni az az idő, amikor az iPhone-on is lesz LED. Csak ezt nehéz beadagolni még. Láttad, a ram mérete is nőtt az almában, pedig mennyire mondták, hogy felesleges bele több... és tessék. Hiába mondasz bármit is, túl nehéz megérteni, hogy tömegigényekről van szó. Nem egy ember (minek az, én nem használom) igényeiről. A többség igenis szeretné, ez tuti, ez nem vita tárgya szerintem.

    De felesleges... szélmalomharc.

    Az egész ellenérv ott bukik meg, hogy ha van LED, azt ki lehet kapcsolni... de ha nincs, akkor azt tuti nem lehet bekapcsolni, bármennyire is szeretné... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák