Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz tDr1v3r #324 üzenetére

    Köszi a részletes beszámolót, abszolút el tudom képzelni, hogy ez így van, látod erre is igaz, hogy kinek mi. Én annyival "nehezebb" helyzetben vagyok, hogy nem akarom berhelni a telefonom, szeretném ha helyből jó lenne. Sosem berheltem egy mobilom sem. :)

    Én folyamatosan követem egyébként Magyarósi Csaba videóit, és amikor a keze ügyébe került egy Samsung Galaxy S7, akkor ő sem azt mondta, hogy fuu ez egy rakás szar, hanem igenis belátta, hogy milyen előnyei vannak mondjuk egy Samsungnak, de ezzel együtt jár némi kellemetlenség is, amit mondjuk az Apple jobban tud. És a konklúzió annyi volt, hogy: kinek mi. Azért is írom le ezt ennyiszer, mert alapvetően máshogy jár az agya egy Android felhasználónak és egy iOS felhasználónak. Érdemes megnézni a videót, mert kiderül, hogy egy droidos sok esetben abszolút más módon használja a telefonját, mint egy iOS-es, és ebben a tekintetben teljesen hihető, hogy neki mondjuk ez a platform sokkal kényelmesebb, mint annak, aki inkább az iOS féle egyszerűséget kedveli. Szóval én mindkét tábort megértem, ezért is örülök, hogy Te is a kevés kivétel közé tartozol, aki képes értelmes módon leírni a véleményét erről a dologról pro és kontra. Teljesen mindegy, hogy melyiket preferálja az ember, csak tudja leírni kulturált formában. Így kéne a többieknek is.

Új hozzászólás Aktív témák