Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz smc #985 üzenetére

    Bakker, lehet megint be kellene iktatnom egy pár napos pihit, mert kezdenek ismét összefolyni a napok. :) Teljesen abban a hitben voltam, h régebben láttam.

    Nem, nem is tervezem. Igazából amit "magamnak" csinálok azok bemelegítések, studik, gyors vázlatok, majd egyszer ha sok időm lesz kategóriába esnek. Másnak nem is szoktam mutogatni, mert tényleg nagyon az elején vannak. Viszont nekem az aktuális lelkiállapotomat, hangulatomat nagyon jól visszaadják. Szóval eléggé személyes dolgok, kicsit vicces, mert digitálisak, de úgy gondolom erre szokták mondani, hogy a fióknak készülnek.

    Persze közeli ismerősöknek, családnak nevesebb alkalmakra szoktam ajándékba adni. Viszont ezek is olyanok, amik valamilyen formában hozzájuk köthetők. És ilyenkor szokott bekerülni a 3. fél a képletbe mikor számomra egy "idegen", aki éppen látta náluk kirakva, de ilyenkor ha éppen van szabad kapacitásom, egy hosszabb beszélgetés következik, hogy egyeztetni tudjuk az igényeket/elképzeléseket, de ez már más téma.

    Sikerült kicsit elkanyarodnom, röviden nem. Viszont ismerek nem egy olyan művészt, akinél ez működik. Saját képregényt, mesekönyvet sikerrel adott el elég szép darabszámban. Viszont ők hobbi szinten vágtak bele az elsőbe nem kevés támogatással.

    Nemtom, mennyire érdekel bennetek a dolog. Munkámból kifolyólag elég sok könyv illusztrációt, borítót készítünk. Főleg mivel pár éve megváltoztatták rá itthon az adókulcsot. Maradjunk annyiban, hogy 10ből 8 átlag alatti és a maradék kettőnek se kell félnie hogy a következő Tolkien lesz. Jól mutatja, hogy ezek többnyire e-bookként, jelennek meg, már ha egyáltalán eljut odáig. Persze haladni kell a korral, de azért keményen közrejátszik, hogy így jóval olcsóbb a megjelentetés is. Csak mielőtt vki hirtelen felmondana, mindent és ebből szeretne nyugdíjba menni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák