Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz zack #12184 üzenetére

    Xbox-on eladod a játékot. Nézd meg milyen eladások voltak BF3-nál, felhívom a figyelmed arra, hogy ez még ráadásul PC-re is volt hypolva és nézd meg mennyivel több fogyott konzolra. Szerinted egy Skyrimnél mi lesz? Azt jobban nyomják konzolra, de írhattam volna mást is, rengeteg példa lenne Skyrim helyett is.

    Lehet játszani fps-t controllerrel is, az, hogy sokaknak nem megy egyéni szociális probléma. Én is szarnék rá, ha látnám, hogy 90%-a az eladásoknak konzol, persze, hogy oda írnám a játékokat elsősorban. PC-re meg ha nem veszik mit számít... nem tudod irányítani? Nem érdekel, menjél játszótérre... 10%? Nem hiányoznának.
    Kérlek szépen én is így gondolkoznék a játékgyártók helyében és nem csak én, mindenki, Te is a profitra mennél, a részvényesek is erre az irányba nyomnának folyton. A profit a lényeg nem az, hogy ki mit szeret az sokadlagos.

    Szerk.: Szerintem a hardvergyártókat se érdekli. Ott se a GPU-ból meg a csúcs CPU-ból van ám a fő bevétel. Mindenki IGP-t vesz meg APU-t... tudod hány százaléka az eladásoknak egy 580 pl.? Töredéke, 3-5% környéke. Leszarják.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák