Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz keIdor #12189 üzenetére

    Előre szólok, nem a személyed ellen irányul a következő:

    A fszom tele van már az ilyen pesszimista és butító, depresszív hsz-ekkel. Ma mi van, mindenkinek napja van? Ha annyira nem kellenének a PC-sek, nem csinálnák meg rá a játékot. Kit érdekel, hogy átirat? Kit érdekelnek az eladások? Kit érdekel a VGA piac high szegmense akár? (amugy ez kb 2004-ben is igy volt, mellesleg a konzolokból is profitálnak a VGA gyártók)
    Kit érdekel, hogy van aki joyal nyomul, mert meg lehet szokni? Az a szart is meg tudja szokni ezek szerint. Kit érdekelnek az uj konzolok? Legfeljebb belendítik az ipart kicsit, mert jönnek majd a jobb minőségű gammák. Annak a szűk rétegnek meg, akinek eddig is ilyen hype PC-je volt, mert ugy szereti, vagy mert arra van szüksége, akkor is meg fogja venni, vagy visszatér rá, vagy talál alternatívát, ami soha nem lesz olyan mint az eredeti.

    Adjanak ki 2 évente konzolt, veszek egyet én is, de 7 éves hardverral mire verik egyesek?

    Sajnos én ezt így gondolom, akár rossz, akár jó.

    szerk: offoltam

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

  • zack

    nagyúr

    válasz keIdor #12189 üzenetére

    Ez azért nem teljesen így van ám. Ha ekkora bukó, mint ahogy beállítod, a PC-s játékosok 2 szép szeméért fejlesztenek szerinted? :U BF3 is PC-re lett fejlesztve elsősorban, és jobb lett mint a fosport MoH vagy Homefront. A hibák amikkel tele van, azok jelenleg más jellegűek, az irányítás és az aim része jó lett.
    Persze van igazság tartalma amit írtál, de ez nem ilyen fekete vagy fehér ahogy vázolod.

    Nekem volt konzolom (XBox 360). Eladtam. ha annyira rabul ejtő lett volna feelingben a PC-hez képest, akkor biztos megtartom. :U
    Nem azért van sok XBox, PS3 mert mennyire jó, hanem mert a sok analfabéta ezt tudja kezelni. Azt is tegyük hozzá, hogy baromi sok a konzol warez is. Letöltik és kiírják, mert ez az olcsó. Az hogy 1-2 húzócímet megvesznek egy dolog. A világ szinte minden országában válság van, drága az élet, és a játékokon előbb fog spórolni mindenki, mint pl. a benzinen vagy a kaján. Szóval annyira nem fog dübörögni a konzol se, mert luxus.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák