Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kommy

    veterán

    válasz HartgeH3-2.8 #358 üzenetére

    Vizes pályán tegnap mentem életemben először azt sem tudtam milyen gumi van az autón (utólag megnézve wet) volt rajta, pedig én nem állítottam.

    talán annyiból jobb az eső, hogy nem számít találn annyit a setup (tudom nem nagyon setup-oltok, ahogy én sem), de felesleges is míg nem tudok ttizedre közel azonos időket autózni.

    kör szerintem lehet ne 12-13 kör 10 helyett, igaz előnyben lesznek ekkor a hátsókerekes autók a jobb súlyelosztás miatt, mivel azért ennyi idő alatt az elsőkerekesek megeszik elég szépen az első gumikat főleg ha egy kicist túl van hajtva.

    tegnap nekem az eső ellenére a 10.kör végn már csak 70% volt az első gumim úgy, hogy nem is volt még üzemmeleg nem, hogy túlmelegítettem volna.

    boxxal az a baj, hogy kiálláskor egyszerű hibázni, + aki nem használta még annak ez megint csak 1 + hibalehetőség, tehát a kezdők méghátrább kerülnek.

    Én tegnap is kikapcsoltam a helpeket még akkor is ha engedélyezve volt.

    Töréssel szerintem nincsen semmi baj, de először míg összeszokik egy kicsit a közösség lehetne lejjebb venni, hogy mindenki végig tudjon menni, ne pedig a hibákkal kelljen foglalkozni, aztán idővel lehet növelni a mértékét.

Új hozzászólás Aktív témák