Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #10691584 #8903 üzenetére

    Win7: Nálam, amit beállítottam, úgy is marad. 9 hónapja van ugyanaz a rendszer.

    CoreAVC: Az utolsó a 3.0.1, 2011-ből. Itt soha nem volt vele semmi gond, legjobb software-es H.264 / AVC-1 dekóder - bár a Celeron G1620 és a legutolsó 3 KMPlayer release óta már nem használom, mert a gép bírja a heavy multitaskingot és a KMPlayer 10 bites támogatása is hibátlan jó ideje.

    Emelt polling rate: Szerinted hányszor csináltam ilyet? Egyszerűen MX300-zal nem megy Win7 x64 Ultimate SP1 alatt. Ez van sajna, de már nem foglalkozom vele. Accel miatt a 8 bites adatsávból adódó alacsony perfect control 125 Hz-en nem igazán okoz problémát. 500 Hz-en persze 1 m/s helyett 3,91 m/s lenne, de mindegy. Lövök, oszt csá.

    Hát, MX300 az adja. Best egér of all time. Kéne még vagy 2-3 példányt szerezni. Főleg annyiért, amennyiért ezt vettem.
    A polotechnik arc akkor nem sok stream-et nézett. : D

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák