Hirdetés

Hirdetés

  • Adoptálja a Vulkan köztes nyelvét a DirectX

    ph A Microsoft a shader modell 7-től tervezi bevezetni a változást.

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    Kijátszottam a 2009-es AVP játékot,gondoltam írok róla pár szót.
    A katonai missziók eleinte jók voltak,inkább olyan király Aliens filmes hangulata volt,de egy idő után egyre rosszabb lett. Meg idegesítőbb. A legnagyobb baj az volt hogy az életed baromi kicsi,és normal-on is három-négy lövéstől/ütéstől kipurcansz. A gyógyító cuccot meg olyan lassan nyomja magába,hogy addigra háromszor megölnek :D A boss-ok legalább jók voltak,bár a Predator-t elég gyorsan ki lehetett nyírni...
    Az Alien missziók voltak a kedvenceim,viszont észrevehetően rövidebb volt mint a katonai. Imádtam a kivégzéseket meg a falon futkorászást :D A boss-ok itt is királyak voltak.
    A Predator-os missziók túl a lopakodásra lettek hegyezve,és ráadásul a fő képessége (álcázás) itt szart se ért kb. mivel észrevettek így is több méterről állandóan. És persze a leghatásosabb fegyvert a végén adta oda... De azért a kivégzések meg a többi itt is király volt. A végső boss volt a legjobb,de sajnos nem adott akkora kihívást.
    Mindenképp a Predator és az Alien ezerszer jobb volt mint a katonai kampány,és azon gondolkoztam hogy egy jó fejlesztővel egy baromi stílusos Alien vagy Predator játékot lehetne csinálni ahol valamelyiket irányítod fejlődésrendszerrel,változatos pályákkal stb. Mert egyébként mind2 kampány legnagyobb hibája hogy rövidek,és ugyanazok a pályák vannak benne mint a katonaiban is (!) :N
    Platina meg lehetetlen a multi miatt,meg a nightmare mód miatt... Abban a módban biztos nem játszom végig a katonai részt :D

    https://psnprofiles.com/kazama001

Új hozzászólás Aktív témák