Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Ahogy ígértem írok a után gyártott joyról pár szót!
    Én ilyet vettem csak kékben..az árára nem emlékszem pontosan de valami 2500ft körül mocorgott.

    Sajnos pont amire nekem kellett volna arra nem nagyon alkalmas, ugyanis az analógja nagyon sz*r. Az első néhány miliméteren nem történik semmi, aztán meg túl gyors lesz. Ergo precíz célzásokra alkalmatlan. TPS játékokban autoaimmal még elmegy, de én igazából a verekedős játékok szerelmeseinek tudnám ajánlani, ugyanis a több gomb és a D-pad is kiváló. Érzetre is jók, jól reagálnak...tényleg nagyon jó. Jelenleg Raymanhez használnom, de bármihez szívesen előkapom majd ami nem igényel analógot. Én elsősorban Garden Warfare-val teszteltem és ugyan tudtam játszani, de érezhetően gyengébben teljesítettem mint máskor.

    Összességében ha valaki sokat "verekedik", (vagy egyéb d-padal játszható játékkal játszik) annak 2500ft-t mindenképp megér...a többiek inkább kerüljék :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák