Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attka85

    tag

    válasz kekeeci #28101 üzenetére

    asszép... sebaj, vettének örülök, de GP-re??? Nardo GP-re??? A bimmereket értem, de a fantázia gépeket kevésbé... Na de mind1, legalább ne csesszék el őket, akkor még talán van értelme megvenni, bár én most vettem Nardo-t, nem költök a játékra, nem szabad ebbe az irányba terelni a játékosokat, hogy mindenért valós pénzzel fizzessenek, csak a prémium kategóriát tudom megérteni GP-re, de a Destroyer meg a TAPro az valahogy nem prémium... Lehet csak én vagyok ilyen filléres, de így látom (Azért bele kell gondolnunk abba, hogy a szervereket valamiből fenn kell tartani, meg ugye javítási, fejlesztési keretet kell teremteniük és a fejlesztőiket is kell valahogy jutalmazni az elvégzett munkájukért...) Remélem nem kavartam össze senki lelki világát :)
    Üdv!
    U.i.: A fejlesztések jól jönnek, eddig ez volt a főbb problémánk, most ezzel nincs gond, a gond a sok-sok kis buggal, hibával van, inkább most ezeket javítanák fel, mint sem új fejlesztésbe kezdenek, de ennek is örülni kell

    Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

  • milomi

    tag

    válasz kekeeci #28101 üzenetére

    Sziasztok Olyan gondom van hogy valós órát nézem 9:01 perc most per pill a játékba meg nekem 13 óra körül van már ... ez miért lehet ? minden haveromnak normálisan irja a játék csak nekem nem.. újra lett rakva a játék azóta 2 szer is de nemjavult a probléma.. valaki tud segiteni ????

    GP -s autókról annyit.. vagy egy Imprezám... és a Spiedro ami RP -s az jobb .. ez szerintem nem fer.. a NARDO az egy tökéletes autó.. bár nem értem hogy az M3 GTR 220 ról 380 ig mér gyorsul jobban mint a NARDO ...

    Van CORVETTEM is fantázia autó egy PANAMA jobb tölle jóval .. a Morellóról már ne is beszéljünk :D

    NFS World Nick Ewing1987

Új hozzászólás Aktív témák