Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomkatomi

    tag

    válasz SylarHUN #26044 üzenetére

    Most ez komoly, Sylar? :U
    30 perccel azután keresel engem a játékban, hogy előtte írom: "...most jöttem le..."? Gondoltam felnőtt létedre szövegértelmezésben otthonosabban mozogsz.
    Ne haragudj, hogy nem mentem vissza, illetve nem játszom állandóan nonstop.
    Amit Én írtam azt a belopkodott képeiddel igazoltad: ..."5-6...user".
    Hogy magyarok nem voltak már? Hát, istenem, 22.30-kor már nem. Azaz lehet mégis, csak mondjuk lobbyn és ha valaki szobát csinál, belépnek... (nem kell a lobbyról kép legközelebb :U )
    Téged, (mivel be vagy jelölve ismerősnek), csak be-ki ugrálni látlak a játékban bármikor is. Hiába van szoba, játékos.
    Értem én, Te nem akarsz játszani ezzel, rendben, ne játssz.
    Hogy ki mennyire szeret(ett) egy játékot, viszonyítás kérdése, de honlapja más csapatnak is van (volt), úgyhogy azt ki lehet venni a serpenyőből.

    Ui: Én nem akarok vitatkozni, pláne nem szeretném, hogy odáig fajuljanak a dolgok, mint anno az OBB-s időkben, hogy látványosan kivonultál a fórumról, mint valaki, aztán mégis visszatérj, mint valaki2.
    Én csak játszom azzal , amit szeretek és addig amíg tudok, illetve elmondom a saját véleményem.

    Ha már szavazósdi megy, a fals nickekkel tényleg ne tegyük magunkat nevetségessé.

    [ Szerkesztve ]

    Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

Új hozzászólás Aktív témák