Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxFecky

    csendes tag

    Sziasztok!

    Először is elnézést, hogy ide írok, de gondoltam megosztom veletek élményeimet. Másodszor: 2008 szeptember óta játszom a gamigo-s levelR-rel. Idáig. Ugyanis ma bekövetkezett a nemvárt IP blokkolás. Így tegnap óta nem is tudok bejelentkezni. Azt írták csak európaiak játszhatják. Akkor most mégsem vagyunk az EU-ban? :D Több más ország versenyzője is jelezte a problémát. Jelenleg licensztárgyalások folynak, hogy mi lesz velünk. Klánfőnökömön keresztül üzentettem gamigonak, ahol is Nerion-nal sikerült felvennie a kapcsolatot (ezen projekt felelőse), és ő mondta, hogy nem tudni még mi lesz.
    Más. Igen megkaptuk azt a szar Hannah-t is. Ezzel minden eddigi jót elvettek és egy rakás ***-t kaptunk. Az időeredményeket egyformán jegyzik sim és arcade módban, persze így mindenki arcade-t tol, hisz ott 5-10 mp-vel jobb köridőt lehet veretni. Na mindegy ezt megszoktam és arcade-zok. De így sok idióta is lett akik más módokból jöttek versenyezni, így megnőtt a karambolok száma: igen nehézkes az előrejutás ha utolsó helyről startolsz, pláne sok a jóakaró is azt belédhajt. Ugyanis megszűnt a Drag, Drift, Challenge, Erkunder (pontgyűjtő). Maradt arcade (benne a sim mód!), TA, RTF (még nem próbáltam), és lett egy új: Battle. Na ezt kipróbáltam de nem jött be. Ha érvényesülni akarsz, csak GP-s itemekkel tudsz, amik persze valós pénzbe kerülnek. Az új szint és tapasztalati pont stratégia is megváltozott: Hannah előtt 35. szinten voltam most 71-diken. Jelenleg egy szint kell ahhoz, hogy a panamám fullos legyen. (ez az egy + a Hannahnak, mert előtte lvl 47 kellett!!!) Az autókat csak bérelni lehet, ahogy néztem az összeset, megvenni csak kemény pénzekért lehet. De így "ingyen" is lehet egy ideig licenszes autód, rp-ért lehet venni, nem gp-ért. Azt persze még nem tudom, ha bérled akkor hogy tuningolod? Az is +, vagy az autót fullosan kapod, vagy nemtom.

    Hát röviden egyenlőre ennyi. Ha valakinek kell szívesen segítek!
    Üdvözlettel: Max

    IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

Új hozzászólás Aktív témák