Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred K.

    tag

    válasz Darahian #17951 üzenetére

    apám te mekkora arc vagy
    :C :C :C
    :R :R :R
    én Iron Maidenre,Nightwishre + Tankcsapdára tolom de a végeredményt akkor se tudom ilyen szépen levezetni egy sokismeretlenes egyenletben ha lekötöztök és egész nap justin timberlaket kell hallgatnom...
    mondjuk a Ricky Martin talán már inspirálóbb lenne egy ilyen post elkészítéséhez :P

    az meg tényleg faja hogy itt egy nóóóóórmális közösség van és nem a statvadász lúzerek...
    ha arra mennék akkor az már munka lenne és abból van elég annélkülis :P

    ezért is kap el a harci ideg amikor TA-ban a sok noobi nem bír magával és kilöknek a 2. helyről a mezőre szántani csak mert jobban sikerült kihasználnom a rendelkezésre álló teret és a szélárnyékot mint az átokverte fajtájának...

    más:

    lejjebb postoltam egyet de ha vki esetleg elsiklott felette akkor ezúton szeretném felhívni a figyelmet ismételten arra hogy péntek este szeretnénk csapni egy 60körös TA-party-t

    akit esetlegesen érdekel az dobjon egy privátot és péntek délutánig kap egy szobanevet és egy jelszót...

    -tervezett kezdési időpont zulu 2030
    -eddigi létszám 3-5fő (szal van még egy-két hely)
    -kaki pisi kávé előtte,cigi cola csoki közben, örömködés meg utánna
    -szigorúan Fair-Play, lökdösődés az ésszerű és tolerálható balfaszság keretein belül megengedett :D

    aki meg el tudja viselni az ordenáré orrhangomat azt szeretettel várom a www.aao.hu teamspeak szerverén
    megjegyzem van akinek sikerül :DDD
    IP-t szintén privátban, a szerveren regjogot meg zulu 2015-ig tőlem kaphat

    a múltkor vettem egy pólót...Az volt ráírva: Balek!...csak tudnám mi került rajta 38500 forintba...

Új hozzászólás Aktív témák