Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darahian

    tag

    Teljesen jó :) Elkezdtem olvasni a hozzászólásokat és rájöttem hogy a dolgok kliens oldali tudnivalóit gyakorlatilag elsajátítottam. Az autós kérdést meg... Inkább hagyjuk :D (PaJa tegnap kicsit megmosolyogta a Corusomat, de én szeretem azt a kis class 1 vacakládát)

    Úgy vettem észre, hogy hálistennek van köztetek aki a játék öröméért játszik és nem a ratingot figyeli - ennek nagyon örülök. Egy jóféle mókázásban bármikor benne vagyok, habár azt hiszem a társaság kemény magjához kicsit (cirka fél évet) gyúrkálni kell még, de hát ha nem veszem véresen komolyan a dolgokat, akkor egész addiktív kis játék ez. Az utóbbi egy héten leginkább a

    [Mettallica ^ (Kill'em All)] + sim * [(Wagan race) * (class 1 only) * (ghost mode off)] ^[F1] ) = :R :R :R

    egyenlet gyakorlati alkalmazásának kardiológiai vonzatait latolgattam. Arra az eredményre jutottam, hogy a fenti képlet eredménye egy sör elfogyasztott alkoholmennyiség tükrében - pulzusszámban valamint RP -ben kifejezhető. (tudniillik pulzusszám=100-120 között, RP=800-2000 között) :D

    Rájöttem továbbá hogy a fórumozók öt csoportra oszthatók:
    - kezdők
    - haladók
    - profik
    - karrieristák
    - kisA

    Az öregfiúk szekcióba 29 évemmel egyelőre nem jelentkezem, mert nem akarom a társaság becsületét mindenféle pályán való bebicskázással rontani, inkább gyakorlok még kicsinység :)

    "Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

Új hozzászólás Aktív témák