Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dino_m

    senior tag

    válasz prtvlogan #3632 üzenetére

    Miért? Volt benne lényeg? :))

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

  • #96349952

    törölt tag

    válasz prtvlogan #3632 üzenetére

    Hát nézd. Egyrészt én is a fizetésre várok, és nem azért, mert egyébként most a küszöböt rágjuk, hanem azért, mert abból kényelmesebben - és lelkismeretfurdalás nélkül :D - megvehetem. Egyébként igen, szokás kiadni játékért pénzt. Neked ez új?

    50 font. Hát drága, ja. Lenne. Ha havi szinten szórnám az 50 fontokat mindenféle szarra. Én évente kb. 3, nagyon max 4 játékkal játszom, és azokat meg is veszem. (Nem. Inkább évi hármat-négyet megveszek teljes áron, aztán ebből 2-3 ott rohad meg a fiókomban pár óra után, mert tré. :D) Ennyit kibírok, főleg úgy, hogy nem százezer forintot keresek havonta, hanem egy "kicsit" többet... Szóval azt hiszem, mindenki magának dönti el, hogy mikor és miért ad ki pénzt a saját keresetéből.

    Én pl. azért fizetek be, mert érdekel, hogyan fog ismét felépülni a játék, honnan indulnak, és szeretném látni, ahogyan fejlődik. Illetve biztos vagyok abban, hogy egy minőségi produkciót fogok kapni végül, mivel a CARS első részében sem kellett olyan hatalmasat csalódnom, ahogyan itt néhány hater próbálja kelteni a hangulatot. (Az eladási számokat nézve sikertelenül egyébként...)

    Egyébként a programozók és egyéb munkatársak felvétele már most is folyamatban van, az nem a "kalapozás" sikerétől függ, hiszen szert tettek annyi bevételre, hogy ezt már most is megtehetik. Igazából ez már nem is az a fajta "kalapozás", mit az első rész esetében, inkább arról van szó, hogy ha bejött nekik ez a modell elsőre, akkor miért ne így folytatnák. Én se tennék másként. Sőt, te sem.

    Én sem állítom, hogy a CARS egy kész játék, sőt, az SMS sem, mivel 2 éves támogatási időszakot jelöltek meg.

Új hozzászólás Aktív témák