Keresés

Hirdetés

  • Stellar Blade - Túl az 1 millión

    gp Külön érdekesség, hogy a Metacritic oldalán a felhasználók ennek a PS5-ös játéknak adták a legjobb pontokat.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Egyre izgalmasabb a CMF Phone hátlapja

    ma Az új előzetes cserélhető hátlapot sejtet, de valószínűleg csak a dizájnon módosíthatunk, az akkumulátorhoz nem valószínű, hogy hozzáférünk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz veber0937 #2941 üzenetére

    Sátoraljaújhely és szerintem kimondható, hogy a város kb. 2/3 részében ilyen színvonalú a szolgáltatás, már ha ezért kérdezted.

    (#2942) Wasp91: Én meg jövő évre fogok ha minden jól megy, bár már év végére kész kellett volna lennie a Telekom optikának, de lesz egy kis csúszás, de ezt se bánom, szerencsére a hűségidőm már rég lejárt, úgy voltam vele, hogy addig köthetnék 1 évre egy újat, de már bocsánat a fogalmazásért, de ilyen szarért nem vagyok hajlandó bevállalni plusz egy évet, főleg hogy arányában véve nem járnék jobban, mert anno a 120-as net prémium+ TV-vel és alap telefonnal volt valami ~7300 Ft, most meg a 100-as net prémium+ és alap telefon kerül a 4. hónapról 7570 forintba és az is csak e-számla kedvezménnyel, szóval elmennek a halál .....ra, mert azóta csak szarabb lett a minőség és a rendelkezésre állás is (ugye az optikai gerinc elvágása, illetve az erősítő beázása meg egyéb dolgok már lassan nem hogy havi szintűek, hanem mindennaposak, mellette meg még a szegmens is túlterhelt), kb. olyan szintű, mint a cég vezetése, egy nagy büdös nulla, nem csoda, hogy már lassan azért is fizetnek, hogy ajánlj olyanokat, akiknek nincs PR-es szolgáltatása, szerintem ez szégyen, de mindegy, valaki felfoghatja egy jó tulajdonságnak és kereset kiegészítésnek, de én még az ellenségeim elérési adatait se adnám meg ezért a kis plusz pénzért, ha nem lenne PR-es szolgáltatásuk.

Új hozzászólás Aktív témák