Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Matrox1995 #3784 üzenetére

    Én is a T optikára várok újhelyben, év végre úgy is kész vannak, ez most úgy is vicc amit csinálnak, itt is elméletileg már elég sok helyen ott a PR optikája kihúzva (sőt elég sok helyen látszik is, hogy végig van húzva az oszlopokon, csak éppen osztás nincs, maximum itt-ott egy "doboz" (elméletileg egy osztó, de gyakorlatilag ki tudja ezeknél) a kábel végén), erre a koax-al vacakolnak ahelyett, hogy az optikai hálózatukat minél hamarabb teljesen befejeznék, szóval nem is értem, főleg hogy ilyen kevés feltöltéssel mit akarnak már, meg ha elméletileg itt és Patakon is lesz optikája a PR-nek, akkor már kis időre minek ez a felesleges HFC-s fejlesztés? Kicsit bohóckodásnak érzem, vagy ezek szerint az optika megáll majd itt is ipartelepnél meg a hegynél stb... azt a lakosság meg le van tojva jó a szar koax is a semmi feltöltéssel (ami kb. elfogy a letöltésnél), csak a cégeknek, meg egyéb nagyobb előfizetőknek húzták ki, bár szerintem a komolyabb cégek úgy is váltani fognak a Telekom optikájára ha az kész lesz, a PR maximum backup vonalnak marad ott ahol egyáltalán váltanak rá a komolyabb cégek, szóval abszolút nem értem amit csinálnak.
    Ja és akkor még az árára kíváncsi vagyok, mert az 500-as net is egy kisebb vagyon, főleg a 800-as optikai nethez képest, akkor mennyi lesz még ennek az ára ...

Új hozzászólás Aktív témák