Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HummeRC

    senior tag

    Voltam ma 17:00-tól 20:30-ig a Városligetben, de valami siralmas volt. Konkrétan alig jött valami, hiába nyomtam magamra 2 insense-t is. Ráadásul ami jött, az is 2 kivétellel mind elszaladt. Maradt egy Starium és egy Drowzee. Ennyi. Bejártam oda-vissza a Stefánia út és a cirkusz között, megkerültem a tavat kívül-belül, de semmi. Más is hasonlóan járhatott, mert tripla lure ugyan volt a hármas ponton a hídnál, de alig voltak emberek. Talán 10-15-en összesen. Se Bulbasaur, se valami egyéb ritkaság.
    Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy ezzel a frissítéssel kevesebb pokemon lett pesten? Vagy most már tényleg egymás elől fogjuk el, amit elkapunk? Alig látok valamit a pár nappal ezelőtti állapotokhoz képest. :F

    Arra viszont jó volt ez a kis túra, hogy foglaltam GYM-et kb 15 percre, mert utána anélkül hogy odajött volna bárki a közelbe, megint kék lett és minden átmenet nélkül kihalt a pokemonom. Mondjuk az is vicces volt, hogy kitakarítottam a GYM-et, kifehéredik, beteszem a sajátot kb 4 másodperc és már van bent másnak pokéja, úgy hogy látótávolságban senki. Vicces dolgok ezek na. Persze nem vagyok még erős, volt veszteségem is, de legalább nem kellett kidobni a mai élesztő és gyógyító adagokat, hanem elhasználtam. Már a második GYM-elésem volt, így van 20 poketallérom. Szédítő összeg. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák