Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slashing

    senior tag

    válasz erdoke #5898 üzenetére

    Igen a birtoklási vágy valóban igaz én is éreztem mikor vettem őket örültem is meg-meg is engedhettem magamnak(ma már sajnos nem) nekem is voltak nagyon jó vételeim pl. a Remény rabjai/Nyughatatlan/Dogville/Ghost in the shell mind dupla lemezen ezek megérték és még ma sem bánom ezeket.

    A menüs BD iso-t gondoltam hogy odaírom de magyarországon annyira szarok a dvd/blu-ray kiadások hogy a menüben csak a felirat/hang választó van meg a lejátszás gomb az extrában meg egy előzetes mindezt megspékelve ilyen olyan tiltó szövegekkel stb ilyen áron nekem akkor már inkább nem is kell menü jah meg ha van extra akkor legalább legyen hozzá felirat b....+ mert annál nagyobb kicseszés nincs mikor van egy lemezen 3db!!! alternatív kommentálás és egyikhez sincs felirat :W :W :W . Az extra dvd-k blu-ray lemezek meg irtózatosan drágák, extra nélkül meg minek menüs dvd/blu-ray ha maximum a hangot varálja benne az ember...

    Ha minden blu-ray olyan lenne mint a Nyughatatlan dvd-m dupla lemezes kiadása és olcsón adnák akkor lehet vennék.

    Véleményem szerint hagyni kéne a optikai lemezeket a fenébe át kéne térni valami másolásvédett flash drivera ami kis helyen elfér mondjuk max cd mértű tokja lenne egyből tv-be dughatónak kéne lennie külső lejátszó nélkül. Ilyen bankkártya szerű lenne jó persze lehetne vastagabb és akkor nem lenne az hogy karcolódik elavul stb ráadásul nem kéne neki egy 40x20cm áram "zabáló" eszköz... persze ez sose lesz mert akkor kiesne egy teljes piac a gyártók palettájáról...

Új hozzászólás Aktív témák