Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Fogash #38005 üzenetére

    Nézd az itt lézengő emberek nagy része folyamatosan követi a plazma tévéket, ezért lehet adni a szavukra.

    Nem azért mondják neked azt amit, mert elvakult panasonic bérenc mindenki, hanem, hogy a lehető legjobb helyre tegyed a pénzed.

    Itt már volt szó az ST60 tesztjéről!

    Azt is elmondták neked, hogy jelenleg túlárazott az összes pana tévé, kb. őszre fog realizálódni az áruk. És még egyszer: nem azért nem ajánlják a samsungot, mert rossz, hanem azért, mert a panasonic a jobb. Ezek után még milyen segítséget vársz?

    - PCMCIA kártyahely van benne? (ezt hívják CI-nek? a set-top box kiváltására kell)
    Igen

    - külső HDD-t kezel az USB portja?
    Igen, de azt hiszem, csak a külső tápos, amit biztosan meg tud hajtani.

    - 3D-ben is fullHD?
    Igen.

    - "AVCHD 3D: progresszív" ez mit jelent?
    Nem tudom, majd mások megmondják, guglizd ki.

    - az optikai kimenetre jelforrástól függetlenül ráküldi az 5.1 hangot? (ld feljebb)
    Passz, gondolom igen, én nem használom.

    - mivel a csomagban csak 1 szemüveg van, mi meg 4en vagyunk, milyen szemüveget (típusjavaslat) lehet hozzá csatlakoztatni?
    A tavalyi modellekhez lehet kapni univerzális szemüvegek 10k-ért és a samu szemüvegek is mentek vele 5k-ért. Az ideihez nem tudom jó lesz-e a samu, még nagyon friss a tv.

    - az Allée-ben esetleg van ilyen modell kiállítva? (ott van samu bolt is, akkor egy helyen tudnám megnyaggatni mindkét jelöltet).
    Nézd meg a panashop oldalán hol van készleten és hívd fel őket, hogy van-e kiállítva.

    Egyébként a tavalyi modellek közül a ST50 volt a legnépszerűbb és a legjobb ár/érték arányú tévé. Nekem is ilyen van, eddig nem volt gondom vele, minőségi anyagoknál (én is egy WD-vel hajtom) kb. a besza.. behugy... érzésed van, olyan a képe.

    Az ST60 sem ennél rosszabb, szóval biztosan kijelenthető már most, ráadásul a samsung semmit nem lépett előre a tavalyi szériához képest, csak újra csomagolda azokat, volt róla szó itt, keress rá.

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák