Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mayday00

    őstag

    válasz janos666 #27103 üzenetére

    Sziasztok, jó reggelt mindenkinek.

    Ezt a tükröződést leszámítva, képminőségileg mekkora különbség van a UT50, ST50 között?
    Gondolom egész pici.
    Mert e hónapban, meg szeretném venni a plazmámat. Pana lenne, 50 es. Minden más márka méret, már kilőve.

    Tegnap voltam tv ket nézni,(sokadjára) egyik helyen 2 pana, egy UT50, és egy ST50 volt egymás mellett.
    ST50 en minimális volt a tükröződés, UT50 en volt, bár 3000wattal égtek felette a lámpák..

    De egy érdekes dologra lettem figyelmes. Nézegettem a 2 készüléket vagy negyed órát.
    A ST50 nek, mintha sötétebb lett volna a képe..Gondolom a bevonat miatt..lehetséges?
    UT50 lehet hogy tükröződik de nekem, ,,világosabbnak" tűnt, a ST50 sötétebbnek.
    Gondolom azonos paraméterekkel voltak beállítva a készülékek.
    Ennek a bevonatnak akkor valami hátránya is van nem?

    Pont egy természet film ment ami jó világos, szép napsütésbe vették fel..
    De a ST50 en sötétebbnek tűnt volna a kép, mintha a képernyő elé húztak volna valamit..
    Nem tudtam mire vélni egyből a bevonatra gondoltam.
    De brutal mindkét tv.

    Volt 2 samu készülék is egymás mellett. Egy 51 es sima HD plazma, mellette egy kisebb full HD lcd.
    Nézegettem őket, s meg kell mondjam őszintén, a sima HD plazmának, szebb volt a képe mint a full HD lcd nek..Minden szempontból jobb volt, erről saját szememmel győződtem meg. Hihetetlen, hogy egy sima HD plazmának jobb a képe, mint a full HD lcd nek. Ott akkor én ezt tapasztaltam.
    Sokáig a samu, illetve pana között filóztam..De úgy láttam a samu plazma feketéje elég gyenge. Meg tudjátok erősíteni, hogy samu feketébe nem a legjobb? Gondolom nem az volt a gond, hogy rosszul volt beállítva a készülék, hanem alapból is rosszabb a feketéje mint panának..Vagy csak a sok fény miatt? Nem tudom..De nekem mindenesetre nem volt meggyőző ott akkor azon a samu plazmán a fekete..

    [ Szerkesztve ]

    "A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Új hozzászólás Aktív témák