Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz [lAyCsI] #26082 üzenetére

    Persze, hogy lehet, csak kérdés, milyet. Ennyiből tisztességes fullHD modellt nem kapsz, még 42"-os méretben sem. A HD-Ready-k közül is csak a Panasonic 42X50 jön ki ennyiből, illetve az már olyan 120 eFt-ból is.

    Az első fullHD, amit meg szabad venni, az a Panasonic 42UT50, ami olyan 165 eFt-ba kerül (esetleg a 42ST50, úgy 190 eFt-ért). Ettől picivel többért már kapsz normális 50"-ost is a Samsung 51E530 személyében 180 eFt tájékán, illetve a Panasonic belépőjéből az 50"-os az 50UT50 is megáll már 210-220 eFt környékén is.

    A plazma filmnézésre, TV-nézésre sokkal jobb választás, mint az LCD, bőven jobb képet ad.

    Kernel: ugyanezt reagáltam rá én is, csak azóta már volt egy topictakarítás. Nem is baj, nem ide való a téma!

    cintula187: nincs 40ST50, csak 42ST50 van. Az 190 eFt-ba kerül a legolcsóbb helyen, az 50UT50 olyan 210-220 eFt-ból áll meg. Nem ilyen egyértelmű, hogy melyik a jobb választás. Képminőségben ugyan az ST50 valamelyest jobb lehet a tükröződésgátló bevonat miatt, de nem szignifikáns az előnye. Viszont funkciókban és csatlakozókban az ST50 jócskán többet nyújt. Ugyanakkor figyelembe kell venni a nézési távolságod, mert épp előbb írtam le, hogy 42"-os fullHD-t csak akkor van értelme megvenni, ha 170 cm-en belül ülsz. Annál messzebbre kell az 50" és itt előtérbe kell helyezni a nagyobb méretet a funkciókkal szemben!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák