Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz polonic #124433 üzenetére

    Ez engem is érdekelne. Szeretem az NFL-t nézni, de nehezen tudom elképzelni, hogy élvezhető játékot lehet belőle csinálni.

    Dive ever, work never.

  • heihachi

    addikt

    válasz polonic #124433 üzenetére

    Foschtalicska, legalábbis az ultimate team, aminek lenne értelme az mindenképpen. A szokásos Madden, pont ugyan olyan gagyiság, mint minden évben, csak más menüvel.

    Ott indul, hogy ultra laggos a menü is már, rettenetesen kényelmetlen benne lépkedni, pláne az auction house, ami egyenesen használhatatlan így. Igaz egy hónapja nem indítottam el, de akkor még a menü is full bugos volt, gondolom azóta sem lett jobb (pl egyszer negyed képernyőnyi a menü, annyira van összezsugorítva, egyszer 4 képernyőnyire kinyújtva).
    A solo pont ugyanaz, mint minden évben, végtelen hosszú sorban érdektelen, nevetségesen könnyű, emberetlenül unalmas feladatok nulla (vagy nulla értékű) jutalomért. De pl pénteken kiadnak 200 solo challenget, jövő pénteken jön mondjuk másik 70 utána megint vagy 150. Sosincs vége.
    A multi meg a gliccseken kívül semmiről nem szól. 10-ből 9 meccsen egész meccsen az ellenfél nonstop gliccs blitzelni fog cover 0-ból. Jó esetben van 1mp passzolni. A user még mindig 2-3 routot tud elvenni ha ügyes, a labdának háttal állva a röppálya közepén felugorva lehúzni interceptionre, stb. Jah igen, van 2 emberes, kivédekezhetetlen blitz a játékban (igen, 5 falember nem tud 2 passrushert megállítani 1mp-nél tovább). Disconnect ezerrel.
    Az egész játék nem szól másról, mint a pakkok nyitogatásáról, amik meg embertelenül drágák.
    A field passok vagy minek hívják őket (kb mint egy season pass csak ingyen van, és több is van belőle, szintenként jutalmat kapsz), azok egyébként jók és sokat segítenek, amíg azok végére nem érsz, addig legalább vannak értelmes jutalmak.
    Van, hogy egy elvégzett feladatért soha nem kapod meg a jutalmat, van, hogy pár napon belül megkapod, van, hogy azonnal, éppen milyen kedve van a szervereknek.
    Rettenet unalmas kommentátorok, és gyakorlatilag nulla körítés a meccs körül (pl meccs előtt, félidőben, utána). Pl szerzel egy 103 yardos kickoff return touchdownt, a kispad észre sem veszi. Vagy pl ugyan azok az öröm animációk, mint 3 éve.
    Nem adnék érte pénzt, de sajnos már megtettem.

    UI:
    Az egyetlen jó része az egész Maddennek a franchise mód lehetne, ha kapna az is szeretetet az EA-től, de nem kap. Azért lehetne, mert a gép nem használja a glitcheket, és így a gameplay egész normális is tud lenni, már-már emlékeztet pillanatokra az NFL-re is.

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák