Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3L1T3

    addikt

    válasz ambushka #96692 üzenetére

    Az a baj, hogy nem mi szarjuk a spanyol viaszt. Tudom marha nehez felfogni, elhinni, megérteni , hogy hogyan működik a piac , mert sose lattal bele. Helyette sokkal viccesebb / SZÁNALMASABB folyamatosan ekézni egy számodra és számotokra ismeretlen embert. Jól nyomjátok a bullingot gratulálok hozzá. Míg te engem baszogatsz és a többi fórumozó , többet tettem a brand hazi megjeleneseert es azert hogy a haverjaidnak akikkel vaszogatsz legyen igy vagy ugy gepe , mint te valaha is fogsz vagy tettel.

    szoval megkoszonnem ha tudnatok forumozni normalisan es leszakadnatok a folyamatos szemelyeskedesekrol

    az se lepjen meg senkit de total nem erdekel engem a kv es nem is kell engem a kv val folyamatosan azonositani! Neked meg a tobbieknek itt egy forumozo vagyok , probald tiszteletbe tartani es orulni ha kapsz valamirol infot

    ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Új hozzászólás Aktív témák