Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsef_pecs

    csendes tag

    Sziasztok! Kb 1 hete van ps5-öm és imádom. Eddig volt minden ps1-4, vita)

    Én is az ex játékok miatt maradtam a ps-nél.

    Szerintem azzal, hogy a sony kiadja ezeket pc-re is el akarja mosni a platformfüggő felfogást.

    Valószínűleg a végcél a hardverek felszámolása és a streaming játék elterjesztése lesz, ezért is vásárolják fel sorba a fejlesztőket. Lehet nem a ps5 lesz az utolsó fizikai konzol generáció de közeledünk felé.

    Én hónapokig geforce now-val r6oztam pc-s csapatban semmi hátránya nem volt.

    Most is előfizettem ps now-ra és nekem megfelelő a minősége már most, és valószínűleg ahogy az ms (felhőben már csak series x tolja) a sony is folyamatosan fogja fejleszteni.

    Jelenleg még talán nem túl sikeres a streamgaming, de hosszú távon biztos ez a jövő. Gondoljunk csak bele, hogy kikopott a cd, dvd már talán a bluray is alig fogy a streaming meg hihetetlen ütemben fejlődik.

    Nem beszélve a net fejlődéséről ami technikai feltétele a streamgamingnek. A digi már a 10 gigabites netet promozza.

    Lehet sokunknak számít még a fizikai birtoklása a gépnek játéknak, de a 13 éves fiamnak és barátainak már nem jelent semmit.

    Szóval én örülök hogy a 90-es évek vége óta részese lehetek a PlayStation világának és bármilyen formában is folytatódik a gaming akkor is az életem része marad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák