Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • undercover

    senior tag

    Végigjátszottam a Star Wars Jedi Survivor :)

    Nos elég sokat vártam vele...
    Viszont hiába az a sok patch még mindig nem tökéletes. 4k 30 fps módban játszottam.
    Igy is találkoztam animációs buggal, lassan betöltödő textúrákkal(bár ez elégé szokványos volt), nagyon leeső fps-el, mintha 3 óra után megtelt volna a memória és volt, hogy nagyon belassult a játék vagy nem tudtam fegyvert váltani szóval történtek érdekes dolgok :D

    A játékmenettel kapcsolatban, szerintem túlzásba estek kicsit, a legnagyobb bolygó a Koboh szerintem túl nagy. Az elején nagyon zavaró, hogy óriási a felfedezhető terület és a nagy része igazából csak később oldódik fel (de ezt te nem tudod a térkép alapján).

    Szerintem sokkal fókuszáltabb játékmenet jobban állt volna ennek a játéknak.
    A harcrendszer az talán jobb mint az előző részben. Viszont nekem a történet jobban bejött az előményben. Itt ez a High Republic történet nem elég jó. Ott a szereteink fontossága meg mit éltek át a jedik sokkal jobban ütött meg, hogy állandóan menekülni kellett.

    Aztán igazából a történet az utolsó 5 órában indul be(25-ből kb) szóval nem tudom... Igy felemásak az élményeim. Star Wars rajongóknak ajánlom, de inkább olyan 7-8/10-et adnék neki.

    LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

Új hozzászólás Aktív témák