Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz haddent #36058 üzenetére

    Meg azt is elfelejti mindenki hogy az UHD tv-k rohadt drágák, elterjedve sincsenek, meg nincs is rá semmi, minek is kéne új konzol 4 éven belül?
    Meg ahogy írtam szintén nincs még egy normális next-gen játék se, nagy ökörség lenne ez, a Sony nem is örülne ennek, hisz van egy kis előnyük a gépben, ami mindig meg is lesz, legyen csak jó hosszú ez a konzolciklus is.

    (#36059) gyuribácsi88
    Ja, hajszálnyival meg milyen géppel szebb a PC verzió? :P

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

  • Madwe

    nagyúr

    válasz haddent #36058 üzenetére

    Most kicsit más a helyzet mint eddig, mert most kivételesen a hw eladásokon is keresnek valamennyit, de az bagatell az sw eladásokhoz képest. A gyártók érdeke is az, hogy minél tovább legyen kint a gen, úgy jobban termeli a pénzt. Amikor 50+ milliós felhasználó bázis lesz, akkor kezd el igazán jó biznisz lenni, az pedig 3-4 év még minimum.

    Az meg h közben pc-n jobb grafikát lehet elérni, ált. senkit nem érdekel. Mmint aki konzolt vesz :) Lehet mellé építeni bika pc-t is, ha az fontos, de tipikusan akkor, amikor ugyan grafikailag lemaradt, de nagy felhasználóbázis miatt sokan használják, akkor éri meg legjobban gyártónak, játékfejlesztőnek leginkább. S akkor a legjobb a felhasználónak is, hiszen tipikusan sokkal több jobb cím jön ki, multiplatok is fejlődgetnek grafikailag stb... szóval 5 éven belül tuti nem lesz váltás, a pcre nem költök nem értek graphic whoreokon kívül senki nem akarja... és ez így van jól :) nekünk is az a legjobb szvsz.

    Nomeg ha tényleg uhdra akarják a next gent, akkor jó sokára jön csak (nem gondolom h ha 6-7 év múlva jön, akkor uhd képesnek kell lennie feltétlen amúgy) mert nemcsak hogy sokkal több pixelt kell kirajzoljon, ami miatt 2-3x erősebbnek kellene lennie, hanem arra még jópár lapáttal rá kell tegyenek, hogy ne csak a felbointás legyen jobb, hanem grafikailag is szebb legyen, több effekt, algoritmus, ai stb.

    Far Cry 4 végre rendes nyelven lett megírva, láss csodát hozza a pc majdnem ultra szintjét, ami high end pcken fut csak rendesen...

    [ Szerkesztve ]

  • ldave

    félisten

    válasz haddent #36058 üzenetére

    Hasonlóan vélem én is, mint te írod az elején. Régen telefont se vett az emberek többsége kétévente, ma meg már millióan cserélik le évente az újabbra. Simán lehet, hogy a Sony kipróbál egy ilyen üzelti modellt, hogy pár éve múlva jön egy PS4.2, ugyanezzel a hardverrel csak magasabb órajelen. Szerintem játékfejlesztésben se lenne ez nagyon dolog, pl a következő GTA a mostani PS4-en lenne 1080p 30fps, az új PS4-en pedig 60 fps, vagy részletesebb textúrák. Akinek fontos, hogy a legjobbal játszon, az megveszi úgyis az új gépet, akinek nem, az tud tovább játszani a mostanin az új játékokkal is.

    A Slime draws near! Command?

  • Dexar007

    veterán

    válasz haddent #36058 üzenetére

    Szerintem felejtsuk el az uhd-t. Tv-k eseteben akkora baromsag mint a 3D volt,sot megkockaztatom,hogy meg annal is nagyobb,mert a 3D-t messzirol is lehet legalabb latni. Projektoroknal viszont lenne ertelme,de igencsak szuk reteg jatszik projektoron,ugyhogy ez gyakorlatilag nem tema.
    En azt vartam volna a ,,next-gen"-tol,hogy 2-3 evig keressuk az allunkat,es a pc csak kullogjon a konzolok mogott. Kb ez tortent mikor kijott a ps3. Cserebe most nem errol beszelunk hanem,hogy melyik jatekot hol,es hogyan butitottak le.Ez a zavaro.

    Give me your cum,bull!

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz haddent #36058 üzenetére

    Már megint előjött ez a hülyeség ? (Nem válasznak szánom)

    A PS3-ban egy akkora teljesítményű GPU van, ami amikor megjelent, nem a csúcsot képviselte, hanem mint most ami a PS4-ben van.
    Ha csak a nyersz számítási kapacitást nézem GPU és GPU között, a PS4-ben 9,58-ször erősebb GPU van, mint a PS3-ban. Ezen kívül direkt úgy lett tervezve a HW, hogy fejlettebb AI-t, jobb fizikát tudjon biztosítani, még akár PC-knél is, hiszen ott hiányzik ez az elrendezés.
    Az más kérdés, hogy ezt már a PS3-nál is feszegették.
    Én úgy látom, hogy egyedül a fejlesztőkön műlik. Itt a HW, amiről egyébként John Carmack éveket könyögött, és akkor ilyen szarul megírt játékok jönnek, mint az AC Unity. Ne mondja senki, hogy a konzol ennyit tud, mert röhejes kijelentés. Erről a bizalmatlanságról a fejlesztők tehetnek.
    Szerintem a mostani generáció az, amelyiknél nem a grafikától kellene várni a megváltást, hanem a mélyebb rétegekben. Szóval nem is grafika miatt félek, hanem a beígért dolgok miatt. AI, és fizika. Ebből abszolút nem láttunk még jobbat.
    UHD meg totál baromság még. PS3-nál is jelen volt a FHD, tudott is lejátszani FHD-ban, de futtatni nem. Most ugyan ez van az UHD-val. És nem is kell.

    Jó lesz ez, csak egyesek nem tudnak elszakadni a PC-től és annak korlátaitól. Ráadásul a PC-k sem fejlődnek olyan gyorsan, csak ugye valamivel el kell adni évente az újabb és újabb HW-t, arról nem is beszélve, hogy amennyibe kerül egy PS4, annyiból milyen grafikát kap az ember, és mennyibe kerülne egy vele kb azonos teljesítményű PC.

    (#36050) GoodSpeed: Persze lehet hosszabbítani, de én csak a PS store-s verzióról tudok.

    [ Szerkesztve ]

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák