Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Mr Bond 007 #196282 üzenetére

    Ja, ez tényleg tök jó lenne. Ezer évvel ezelőtt aktív voltam a magyaritasok.hu-n és már akkor hatalmas igény volt a magyar feliratra, gondolom azóta csak nőtt ez. Konzolon is jöhetne egy 3rd party feliratgyártási lehetőség, mert biztos vagyok benne hogy rengeteg embernek csorbul az élménye azzal, hogy nem érti teljesen a sztorit, vagy eleve bele se kezd az egyébként fasza játékba.

    Másrészt a Sony-ról beszélünk, akik azt nem bírják megoldani, hogy ne szaggasson a Store, ha egy 70 gigás játékhoz jön egy 3 gigás patch, akkor ne kelljen 130 giga szabad hely a telepítéshez, nem beszélve a régióváltásról. Szerintem nagyon nem prioritás nekik ez, ráadásul ki kellene építeniük egy rendszert a feliratok minőségének az ellenőrzésére is, mivel a userek fejében valószínűleg jobban össze lesz kapcsolva az ő nevük a felirattal. Míg PC-n ugyanis külön oldalról kell leszedni és fájlokat másolni a magyarításhoz, szóval tudta mindenki, hogy nem hivatalos dolgot szed le, addig ha itt automatikusan letöltené (és hát ennek lenne értelme), akkor a felhasználó nem Átlag József hobbi feliratkészítőt szidná, amiért a következő játékban minden második mondat helytelen és értelmetlen, hanem a Sony-t, amiért ilyen gány feliratokat gyárt.

    Ettől függetlenül tök jó lenne egy ilyen rendszer a PS-re is, hátha egyszer megvalósul.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Új hozzászólás Aktív témák