Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz keIdor #97005 üzenetére

    Fura, pedig pont a Rise of The Tomb Raider-rel példálóztak, hogy mennyire látszik a különbség a PS4 és a PS4 Pro verzió között. Nem azt mondom, hogy a linkelt videón nincs különbség a két 1080p verzió között, de nagyon marginális csak, számomra ez egyértelműen nem ér annyit, hogy belefeccöljem a pénzt/időt/energiát, hogy lecseréljem az alig 1 éves PS4-emet. Mondom ezt úgy, hogy abszolút videofilnek tartom magam és minden minőségbeli előrelépés komolyan elgondolkodtat és komoly várakozásokkal tekintek a Pro megjelenésére. Lehet, hogy 4k-nál látványosabb a különbség, de megjelenítőt meg aztán pláne nem fogok cserélni, tekintve, hogy mai napig az egyik legjobbnak számító fullHD TV-t birtoklom. Pláne úgy, hogy tudjuk, hogy 4k játékra igazából még a Pro is alkalmatlan hosszútávon. Jó, nálam az is játszik, hogy bár az engem érdeklő új címeket mindig beszerzem, de egyébként időm sincs annyit játszani, hogy számomra megérje a plusz befektetést a Pro. Komoly frame-drop-okkal nem igazán találkozom (a BF1-ben pl. speciel van dögivel, de abszolút elviselhető), az AA hiánya mondjuk picit zavar pár címnél, de azt meg azért el tudom viselni. Ha tippelnem kéne, szerintem 2018 körül tuti érik a generációváltás, azt az időt meg ki lehet húzni azért az alapverzióval is.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák