Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gunszt

    tag

    válasz pomk #43053 üzenetére

    Én még nem vagyok teljesen járatos benne de amiben biztos vagyok, mert nekem van alaszkai us, meg egy hun accom:

    Lemezes játékot minden accon tudsz használni, nekem gta5 bundle van, és megy a játék mindkét accon, annyi hogy ugye a mentések külön vannak. Szóval lemezes/használt játékot minden accon tudsz tolni.

    Az a music unlimited meg video unlimited azért van mert us accon alapból kapod azokat a szolgáltatásokat, sony zene/video tár promózás, de amúgy mindjárt bezár a music store és egybe lesz fonva spotifyal ami király lesz nagyon.

    Akármelyik accodra veheted a psPlust, de elvileg úgy van hogy ha mondjuk a játékot magyar storeban veszed, de késöbb veszel hozzá még dlct us storeból akkor nem fogod tudni használni valamiért, bár nekem pl bf4 premiumom van us storeból, mindkét acc primarynak van beállítva a ps4en és megy a bf4 premium a magyar accomon is...

    A magyar store is jó mert ott más akciók vannak, karácsonykor voltak jók, meg most is az Alien Isolation 7k körül van... us storeban meg fulláras 59$

Új hozzászólás Aktív témák