Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    Stadián ma kezdtem el a Celeste-t. Az első chapter megvan és most küzdök a másodikkal. Már pusztán a játék elején látszik hogy miért zeng mindenki róla ódákat. Az irányítás egyszerű mint az egyszer egy, de olyan akadályokat tesznek a készítők a játékos elé hogy az valami hihetetlen. Csak az első chapterben 150x haltam meg, ami valószínűleg a legkönnyebb az egész játékban... Minden egyes szoba egy "environmental puzzle", amiket a különféle mechanikák fűszereznek be. Ezekről nem írok semmit, mert úgy a legjobb ha mindenki maga fedezi fel. Hatalmasat tudnak ütni a játék heureka pillanatai! Ami talán kiemeli a többi platformer közül, hogy a story meglehetősen sötétnek vagy mélynek tűnik elsőre. Én már csak ezért is ki fogok tartani mellette és kiderítem mi folyik ezen a hegyen, meg hogy mit is keresünk ott pontosan.

    Az epreket meg csak amit könnyebb szedem össze, mert némelyikhez igazi cirkuszi akrobatának kell lenni hogy megszerezd.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák