Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    Urak! Feltettem tegnap a rendszerfrissítést, és ma feltelepítettem a GoW-ot, elkezdtem vele játszani, persze folyamatosan visított a venti. Gondoltam majd visszaállítom performance-re ha engedi, de az első pár mozdulatot még meg tudtam vele csinálni, aztán mintha nem reagált volna többet a kontrollerre, elkezdett körbe forogni, csak néha reagált a gombokra, aztán ledobta. Megpróbáltam visszacsatlakoztatni, nem engedte, pedig a fény alapján bekapcsolt volt a kontroller. Megpróbáltam a másik 2-vel is, azokat is lecsatlakoztatta seperc alatt. 5 perc szenvedés után nagy nehezen ki tudtam lépni a játékból, de a menüben is akadt a mozgás. Tapasztaltatok ilyet? Előre is köszi. :R Másik játékot nem mertem még kipróbálni, tegnap az Ace Combat közben 5 percenként felbőgött a venti, de csendben volt, tudtam játszani szépen. Utána tettem fel a frissítést. Nem gondolnám hogy a GoW miatt csinálja ezt.

    Szerk.: Próbáltam visszakapcsolni, a hitelesítő kódot nem tudom beírni, annyira akad vagy nem veszi be időben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák