Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Bad Pritt #245363 üzenetére

    Rengeteg mindent elhagytak ahelyett hogy tovább gondolva implementálták volna azokat. Viszont én azzal nyugtatgatom magam, hogy ez az új irány második felvonása csak, ráadásul a gyengébb csapattól, úgyhogy ha komolyan gondolják a széria jövőjét, akkor valamivel fel kell fűszerezni a Valhalla-t. Ezek az openworld AC-k nem a régi rajongóknak szólnak, hanem új tömegeket vonzanak be, így nem is csoda a teljesen elrugaszkodott játékmenet. A baj igazándiból az, hogy a stealth része sivár, a közelharc egy Prince of Persia-hoz mérten egyszerű és a ranged combat is nagyon buta. Egyszerre akarnak 2-3 féle játékmódot erőltetni, amik közül a játékos majd eldönti mit választ... Láttátok írtam korábban, hogy full Rambo-ban egész jól elszórakoztam vele pár órát. Aztán vissza stealth módba, majd végül hunter buildre váltottam, amit hybrid hunter-assassin kombóban zártam le. Most így játszom egy ideje és ez is teljesen oké. De ha már ennyire elmentünk az rpg buildek irányába, akkor legalább a világban lehetnének érdekesebb tennivalók, puzzle-ök stb így annyira középszerű a játék, hogy az hihetetlen. Én ezeken a teljesen amatőr és jellegtelen románcokon sírni szoktam a röhögéstől. Mégis ki a franc találta ezt ki? Semmit nem ad hozzá egyik karakterhez sem, csak kurnak egyet és mennek tovább! :DDD Nálam Kassandra átmenet egy raklap emberen akiknek a nevét sem tudom már. Talán komédiának szánták? Mert többre nem tudom tartani.

    Rengeteget tudnék még írni az AC Odyssey-ről, mert hihetetlenül átgondolatlan az egész, de kb semmire nem megyek vele... Úgysem hallgatnak a felhasználók visszajelzéseire. A fejükbe vették ezt az irányt és mi csak várjuk, hogy mi sül ki belőle. A redditen több ezer post van az AC-val kapcsolatban a Valhalla elbaltázott "gameplay" videója óta. Láthatóan az Ubi összezavarta a saját fanbase-ét ezzel és mindenféle konteó születik a miértekből. Ez is, hogy 30 fps lock lesz nextgen-en mekkora fail. Le merem fogadni, hogy annyival jobban nem is fog kinézni mint egy ps4 pro-n. Ezek a cross gen játékok érdekesek lesznek egy darabig.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák