Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    Egy kicsit hosszabb élménybeszámoló következik, ami lehet hogy nem lesz annyira összetett a reggeli kómaság miatt ( ;] ), de azért próbálkozom. :D

    Na szóval hazahoztam a Drágaszágot, de mielőtt eszeveszetten szétkaptam volna a dobozt még ettem pár falatot és elmentem fürdeni. :D Valahogy éreztem, hogy ezeket feltétlenül meg kell tennem, mielőtt kiveszem a PS-t a dobozból. :D Miután ezekkel végeztem, komótosan felsétáltam a szobába, szépen kicsomagoltam a gépet a dobozból ( ;] ) és szépen összedugdostam a dolgokat. Bekapcsoltam, végig szenvedtem magam a beállításokon, szépen bedugtam a DS-be az earpods-ot, amíg feltelepült az első játék (Resident Evil 7). És végül elérkezett a várva várt pillanat, fél óra szöszölés után végre elkezdtem arra használni a gépet, amiért meg lett vásárolva.

    És abban a pillanatban PC-s hősünkben hirtelen átszakadt egy erkölcsi gát.

    Beszippantott teljesen, pedig ismerem a játékot, PC-n egyszer végigvittem, de valahogy mégis más volt. :D Elképzelhető, hogy az is hozzátett, hogy controller-el játszottam, ami nekem még felér egy kihívással. :D Meg valahogy mintha a hangok is kicsit másabbak lennének, mint PC-n, nem azt írom hogy teljesen más, de volt 1-2 effekt, aminél felkaptam a fejem, hogy ez nekem új. Lehet, hogy olyan régen játszottam a játékkal, hogy kiestek a dolgok. :D Aztán úgy voltam vele, hogy most már jó lenne megnézni a BF 1-et is, ha már megvettem és az abból a szempontból is új élmény, hogy nem játszottam vele soha. Megcsináltam a pilóta emberes küldetést, repülővel célozni és lőni még nehezebbnek tűnt, mint hogy mászkálok és szórom az ólmot. :D De a végére picivel jobban ment már, kicsit könnyebben ment a célzás. Kb éjfélig játszottam majdhogynem egyhuzamban, lett volna még kedvem játszani, hajjajj. :D De sajnos 5.40-kor kelnem kellett, menni kell melóba, aludtam szűk 5 órát, de megérte. :D Összességében mindkét játéknak nagyon tetszett a grafikája, de mondjuk nem is vizslattam a részleteket, hanem tényleg csak játszottam. Viszont egyáltalán nem volt olyan dolog benne, ami bántotta volna a szemem, sőt. Kellemesen csalódtam ebben a masinában, úgy érzem szoros barátságot fogunk mi ápolni egymással, pláne miután belejöttem az FPS játékok irányításába is. :D Későbbiekben pedig a Last os us-t is elkezdem. :) Hirtelenjében ennyi. :D

    [ Szerkesztve ]

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák