Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz XuChi #126802 üzenetére

    - PS4 Pro-n is be-be esik az fps 20 körölre is olykor!
    4k-ban játszol? Pro-n van lehetőség fps javára állítani a teljesítményt. Egyébként nekem anno alapgépen sem volt különösebb fps drop.
    - A tereptárgyakban folyton beleakadok, elakadok, és ez harc közben a legidegesítőbb.
    Noclip cheat sajna nincs a játékban. :DDD
    - A lények eléggé "kötött" pályán mozognak, nincs szabad pályájuk, mindaddíg, amig nincsenek "alerted" státuszban.
    Ez játékmechanikai döntés. Focus-szal ki tudod figyelni az útvonalukat ami taktikai szempontból jól jöhet. Főleg nehezebb szinten.
    - Túl gyorsan változik a napszak, és az időjárás.
    Szerintem kb annyira mint a W3-ban vagy a GTA-ban.
    - Egyfelől tetszik, egyfelől nem, az hogy a gyorsutazáshoz craft-olni kell a "hálózsákot" Fuck Logick :W
    Vendortól vehető "unlimited" fas travel pack. Nem is "drága".
    - Aloy minden növényzeten "átsétál", nincs fizikája a kissebb fáknak, bokroknak. Witcherben és a UC4-ben mesterien megoldották, hogy minden, de tényleg minden falevél, bokor, növény "félresodródik" a karakter elől. Szó szerint gázolsz a növények között, míg itt, csak a "lopakodós" növényzetnek van "fizikája"
    Én W3-ban sem vettem észre. Uc4-ben biztosan de azért az más tészta.
    - A rókák, nyulak, fácánok, mosómedvék, vaddisznók, előlünk való menekülés közben, figyelmen kívül hagyják a tereptárgyakat. Nem egyszer előfordult, hogy beakadtak valahova, és nem indultak el másik irányba, hanem ott kínlódtak a tereptárgyba akadva :D
    Jogos. Az tényleg gáz. Fácán nincs a játékban. :P

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák