Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    válasz #45378816 #104677 üzenetére

    Szerintem is király, nekem eddig szinte csak az irányítással vannak problémáim:
    - Szinte mindent az X hosszú nyomásával kell csinálni, ha több dolog van közel egymáshoz tuti, hogy nem az történik amit akarok
    - Nagyon ki van centizve az irányítás. Arra gondolok, hogy pl. a Batmanekben ha láttam valami akadályt, akkor jó előre elkezdtem nyomni az X-et, és akkor ugrott, mikor odaért. Itt akkor kell megnyomni a gombot, ha ott vagy, és baromi közel kell menni mindenhez, hogy bevegye. Sokszor túlfutok a ládákon, fegyvereken, stb.
    - Az autók irányítása elég rossz, nem értem miért kellett ez a nagy input laggos megoldás a kanyarodáshoz
    - Legalább a campek kaphattak volna mini térképet ha benn van az ember, mert néha rendesen el lehet tévedni és fél órán át keresni azt az egy szobát, ami kimaradt...
    - A "GPS" jó lenne, ha meg tudná különböztetni, hogy egy célterület hegyen van vagy nem. Sokszor tök rossz helyre visz...

    Van itt aki platinázta amúgy? Egyedül a versenyektől és a challengektől félek (vagy minek hívják itt), mennyire durvák ezek a dolgok benne? :R

Új hozzászólás Aktív témák