Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatallerror

    addikt

    válasz Xirtam #997 üzenetére

    ez 1 techdemo nem az értelmet kell látni benne hanem a funkcionalitást de így cseszheti a sony, úgy fog járni mint a kinect h senki sem használja mert nem alaptartozék. kinect 2-őt majd elméletileg többen fogják használni bár a ryse mégsem kinectes lett mondván h nem akarják az emberek a hadonászást...
    de a touchpadben így is rengeteg a lehetőség, ez is látszik a demoban amit linkeltem

    remélem h legalább a sony játékok használni fogják a pseye-t. killzone-ról lehet kérdezni, jövőhéten választanak ki kérdéseket. azt kérdeztem h lehet e majd kézzel pseye-al irányítani az owl robotot. én szívesen mutatnám neki h menj előre, gyere vissza úgy mint a játékban a karakterünk :K tehát csak a robotot, többit meg a ds4-el

    ha a gamescom-on és a tgs-en se mutogatják az embereknek meg h miért jó a pseye akkor senkit nem fog érdekelni mert akkor egyértelmű h nem is használják majd ki a tudását a játékok.

    színpadon még 1x sem demoztak semmit a pseye-al ami elég fura, így nem tudom h akarják eladni....ahogy írtam szerintem ezen a 2 show-n megmutatják h miért kell neked a pseye és ezzel együtt bejelentik 450ért a pseye bundle-t is ami még mindig 1 jó ár/érték arányt képviselne, akinek meg nem kell veszi a simát

    [ Szerkesztve ]

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák