Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Az NVIDIA lett a világ legértékesebb vállalata

    ph A 135,58 dolláros záró árral a cég elérte a 3335 milliárd dolláros kapitalizációt, átvéve a vezetést a Microsofttól.

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

Új hozzászólás Aktív témák

  • benjonino

    tag

    válasz Luck Dragon #8098 üzenetére

    Köszönöm a választ!

    Útmutatásod alapján elindultam és TIT javaslatára a Philips honlapján össze is tudtam hasonlítani a két készüléket.
    Kiderült, hogy az 6309-es 3D és Smart, míg az 5209-s nem az. Ezen felül láttam még, hogy a 6-s fogyasztása az 5-snek a 3/4-e, vagy lehet, hogy a 2/3-a. Talán már csak ez utóbbiért is megéri megvenni a nagyobb típusszámút. Évek alatt talán bejön a különbség.

    A kérdésem most arra vonatkozik, hogy képminőségre mennyivel jobb a 6-s?
    Ez írja a 6-sra:

    Pixel Plus HD
    200 Hz-es Perfect Motion Rate
    Micro Dimming

    És az 5-re:

    Digital Crystal Clear
    100 Hz-es Perfect Motion Rate

    Jól gondolom, hogy a 200 Hz-n jobb a mozgásmegjelenítés? A többi marketing-jellemző-leírót nem ismerem. Szóval, ha eltekintünk a smart-tól, és a 3D-től ( ezek nem hatják meg a családot ) akkor csupáncsak a képminőség marad. Vajon ezek a plusz képjavító algoritmusok megérik a különbséget?

    Ja, és még ott van az, hogy a 6-sban az írják, hogy Dual-Core CPU van benne, míg az 5-ben ki van húzva. Ha nincs benne CPU, akkor hogy játsza le az USB-ről a filmeket? Vagy csak azért nem írták rá, mert nem CPU-s megoldással alakították ki? Ezek szerint a filmlejátszás is rosszabb az 5-snél?

    Eléggé ráizgultam erre a TV-re. Az ambilight-ról eddig csak álmodtam, félek, hogy sokat várok tőle, és csalódni fogok benne.

    Még egyszer köszi!

Új hozzászólás Aktív témák