Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz rbalint88 #38661 üzenetére

    Valahogy így :K De ma nem tudom mi van, MINDENHOL kint vannak, 4-5 autóval, és 6-7 autót szednek ki egyszerre...

    Byk01: Ez így van, az öv, a telefon, a gyorshajtás OK is, szedjék ki, büntessék meg. De szerintem itt most olyan csekkosztogatás folyik mint annak a rendje. Írták a facsén, hogy aki nem két kézzel fogta a kormányt, azt már basztatták, hogy biztos telefonál(ni akar). Mert váltani ugye nem kell... Volt akinek szóvá tették, hogy igazából cigizni sem kéne, mert az is elvonja a figyelmet a vezetésről... A mozinál a gyalogosokat is videózták, aki szabálytalanul átment a 2*2 sávoson (ott máshogy mondjuk nem is lehet, de ez mondjuk nem baj, ott kurva idegesítő a sok kolbászoló gyalogos), azt büntették...

    Van azért egy-két érdekes dolog... A múltkor a Vasmű úton a pékségnél a zebrán(!!) elütöttek a 38 (!) hetes terhes lányt :( A baba elment, a lány is komoly bajban van sajnos. Másnap már sorra bűntették az autósokat akik nem álltak meg a zebránál... Namost én ezzel egyrészről mélységesen egyetértek, a zebránál meg kell állni, nincs mese. De. A Vasmű út kb 800 méter, 4 zebra van rajta. A két végén lámpás, akét középső csak sima. Az egyik ilyennél van a pékség, egy iskola utcájába való behajtás, meg utána a Spar parkoló. Ott pl kurva sok mindenre kell figyelni egyszerre, mondjuk reggel 7:45-kor, és nagyon könnyen előfordulhat, hogy benézed a gyalogost. Aztán ezért kapsz egy 30-as csekket :(
    Vagy pl a saját szitum. Tavaly költöztünk, utána (tán még lakcímkártyát sem cseréltem akkor) volt egy gyors műszaki vizsgám, az utolsó ami a forgalmiba belefért. Így most a forgalmimban nem okés a lakcímem, de ezért nincs kedvem 6000 pénzt kiadni egy új forgalmira, plusz az utánajárás... Nem is tudtam, hogy a lakcím benne van a forgalmiban, a kötelező szervíznél szólt a szervizes srác... Na ha ezért az eltérésért (valljuk meg, népellenes terrorcselekménnyel felérő mulasztás) kapok egy 30-as csekket, akkor konkrétan tökön fogom szúrni magam...

    Nekem egyébként inteni szoktak a rendőrök, ha a céges autóval megyek :D

    He? milyen martica van a verdán? ;)

    [ Szerkesztve ]

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák