Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Byk01 #77890 üzenetére

    Nos, inkább bevállalok még egy gyereket online oktatásra, mint hogy veled cseréljek...

    A nyaralást illetően: mi mindig utolsó pillanatos nyaralók voltunk, tavaly és tavalyelőtt a július végi nyaralást júniusban foglaltam/fizettem. Idén csavartunk egyet a szokásainkon, és nem azt terveztük, hogy újra visszamegyünk harmadik alkalommal a hiperszuper szállodába 10 napra, hanem elrepülünk menetrendszerinti járattal Kréta nyugati felébe (Chania), onnan nyugatra bérelünk pár napra egy olcsóbb apartmant és egy rúgható autót, megnézzük Balost, Elafonisi-t, meg ami még van, aztán átautózunk Hersonissosba, és meresztjük a s.ggünket a medence mellett 11 napig, majd Heraklionból hazarepülünk. Így viszont biztosabb és olcsóbb volt a késői helyett a korai foglalás, szóval már októberben lefoglaltam mindent, és a fele ki is van fizetve, a másik fele július közepén lenne esedékes... Egyelőre nem lépek, augusztus 5-én mennénk, addig változhat a helyzet. Ha még augusztusban is karantén lesz, akkor úgyis megette a fene az egész gazdaságot.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák