Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz Real_Necro #584 üzenetére

    A drogosok nem sok vizet zavarnak, ha már feltétlenül felcímkézzük őket így. Aki akar az csinálja, aki nem annak nem erőltetik :) A fellökést meg még mindig cáfolom, az ottani emberek 99%-a az életben is olyan mint ott.
    Amúgy én azt preferálom mindenhol, hogy mindenki csak magának feleljen meg. Magadat ne kelljen soha szembeköpnöd, érezd jól magad a bőrödben és a saját igazad, a saját szubjektív valóságod számára (mert csak az létezik szerintem) legyél olyan amilyen, a többi rohadtul nem számít. Ezért nem veszem szívesen a hittérítést, meg az okosítást, néha magam is vissza kell fognom, mert nem tudom és nem is lehet másnak megmondani, hogy mi a frankó. Max azt, hogy az én életem alapján, az én szubjektumom számára mi a jó, az ő helyzetében mit csinálnék. Irányjelzőket adhatok, mást nem. De jó is ez így, nem is kell máshogy lennie :)
    Csak el kell fogadni, hogy más szubjektuma legalább annyira valós és igaz mint a sajátom, vagy másé.

    Mellesleg én meghallgatok mindent, még mielőtt azt hinnétek, hogy éjjel-nappal szeletelek. Általános iskolában önszántamból Verdin és Bachon nevelkedtem, hallgattam a kazikat éjjel-nappal, aztán rockmániás lettem, jött reggae korszak is, elektronika is rám csapott erősen, jazz, ami szem-szájnak ingere.
    A popszámokat nem hallgatom meg talán egyedül, bár ha valami értelmesebb darab kicsúszik a nagy gépezetből, akkor azt is megemésztem.

    @(#591) Eperkutyus: Mit fordítsak? Nem értelek :D

    [ Szerkesztve ]

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák