Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz atok666 #53171 üzenetére

    Azt nem írtam, hogy soha nem láttam egy filmet sem szinkronnal, nincs olyan ember, aki nem botlott bele szinkronos filmbe a haverok vagy a tv jóvoltából ;) És ha eredeti hangal értem vagy ha van felirat, akkor miért nézném szinkronnal, ha jó eséllyel ront a színvonalán? No meg ha nem is ront, de akkor is... szinkronnal nem úgy látod ahogyan a készítők megálmodták, ennyi erővel újravághatnánk, meg újrafényelhetnénk is a filmeket, mert azzal ugyanúgy kiveszel valamit belőlük ami eredetileg odatartozott.
    "hogy a szar film eredetiben is szar" - ezzel egyetértek asszem
    "a jo meg magyarul is jo" - na ez az amivel nem, rengeteg jó filmet elcsesznek szinkronnal.
    No de mindenki úgy néz filmet ahogy akar, ahány ember annyi igény, az is igaz, hogy én elég hárdkór filmes vagyok, kiskorom óta zabálom a filmeket, gyakorlatilag már el sem tudom képzelni az életem állandó filmzabálás nélkül. Szal ha valaki csak szórakozásképp néz meg néha valami slágerfilmet chips mellett, jó eséllyel haverokkal vagy családdal, akkor gondolom elég lehet szinkronnal is, de nekem nem az... Most lehet leharapjátok a fejem, de engem haverok vagy család is zavar filmnézés közben, szal ha komolyabb filmet nézek, akkor mindíg szigorúan egyedül, nyugodtan, lehalkított telefonnal, hogy semmi ne vonja el a figyelmemet :D Gondolom akinek gyerek van ez szinte lehetetlen, szal ha gyereket vállalnék valszeg alaposan át kéne gondolnom, hogy nonstop film + zene vagy gyerek legyen :DDD

    Más: használ valaki itt ariston velis villanyos vízmelegítőt, villanybojlert?

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák