Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz Motion_Blur #1563 üzenetére

    Nagyon beteg volt... :D
    Alonso és Sumi előretörését jól eltaláltam :)

    Neked is Beerwolfnak is jól betett a Mester, kivettétek, erre most végre jól ment.
    Kanadára tippeltem az első normális futamát, de 1 futamot csúszott a dolog. :D

    Összességében ritka lesz a 200+ pont, McLaren, RBR bukta, az olcsó, de jól teljesítő pilóták (Grosjean, Maldonado, Perez, Kobayashi) kollektív leszereplése...

    A csapatokat nézve a sokak által lesajnált Merci! hozta a legtöbb pontot, és a FI is nagyon jó volt (erre utaltam is az 1553ban, bejött).

    Szvsz a 150 pont átlagos, azzal kb egyhelyben marad az ember. Mi madsterrel ismét jót húztunk, elvileg holtversenyben vezetjük majd az összetettet :DDD
    Bár hozzáteszem, hogy ha Alonso picit is magabiztosabb az FP3-ban, akkor jó eséllyel ott figyelne a csapatunkban :D Így viszont brutálmód megdrágul, innentől már nehéz lesz betenni. Kérdés, hogy Hamilton vagy Vettel megéri-e és ha igen, melyikük? :)

    McCartman: Azért Kimihez csak annyit, hogy a papíron kis senki csapattársa ismét elverte IMen és versenyen is... Csak pechje volt.

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák